Każda kobieta, która próbowała kiedyś kupić oryginalny prezent dla mężczyzny wie, jak trudne jest to zadanie. Z pozoru wszystko wydaje się proste. Facet ucieszy się przecież z wszystkiego, co praktyczne: wielofunkcyjnego scyzoryka, markowej latarki, nowoczesnego zegarka…

Data dodania: 2009-02-13

Wyświetleń: 6829

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Co jednak zrobić, gdy zamierzamy kupić oryginalny prezent? Taki, który będzie absolutną niespodzianką i którego nie dostał żaden z jego kolegów. Na szczęście mamy kilka sprawdzonych propozycji, które idealnie nadadzą się na prezent dla mężczyzny. Reszta zależy już tylko i wyłącznie od wyobraźni.

Oryginalny prezent dla mężczyzny, który kocha emocje

W świadomości naszego społeczeństwa wciąż funkcjonuje stereotyp, że dobry prezent dla mężczyzny, to prezent materialny. Czas poszerzyć horyzonty i zerwać z tradycyjnym sposobem myślenia. Oryginalny prezent może być przecież nietuzinkowym przeżyciem, które pozostanie w pamięci naprawdę na długo. Przejdźmy do konkretów. Jeśli mężczyzna kocha adrenalinę proponujemy zorganizować mu którąś z poniższych atrakcji: skok ze spadochronem, lot poduszkowcem lub motolotnią, parasailing. Podniebny prezent dla mężczyzny to gwarancja jego pełnego zadowolenia i pewność, że o tej przygodzie opowiadać będzie swoim kolegom przez długie miesiące. Jeśli facet ma lęk wysokości to może zajęcia na strzelnicy będą tu bardziej wskazane. Cały czas mieścimy się w kategorii – oryginalny prezent, a strzelanie z kałasznikowa, rewolweru lub shotgun`a będzie solidnym zastrzykiem adrenaliny.

Oryginalny prezent dla mężczyzny ze spokojnym usposobieniem

Każdy facet uwielbia zastrzyk adrenaliny, ale nie każdy ma naturę Rambo. Niektórzy wolą nieco spokojniejsze rozrywki niż te zaproponowane powyżej. Dla nich również znajdzie się odpowiedni, oryginalny prezent. Zamiast skoków ze spadochronem można zorganizować im malowniczy lot balonem lub szybowcem. Jeśli chodzi o doświadczenia strzeleckie, kałasznikowy mogą zastąpić karabiny na farbę, a zabawa w paintball dostarczy nie mniejszych emocji niż ostra amunicja. Jak widać prezent dla mężczyzny wcale nie musi być materialny, by sprawiał radość. Często jest wręcz tak, że im dalej uciekniemy od utartych schematów, tym niespodzianka będzie większa. Mamy nadzieję, iż tekst ten będzie inspiracją do wielu wspaniałych i oryginalnych pomysłów na prezent.
Licencja: Creative Commons