0 głosów

Inwestycje alternatywne, Kup nieruchomość za 1zł i zarabiaj na niej.

Jak kupić nieruchomość za 1zł.

Na pewno widziałeś reklamy lub słyszałeś, że można kupić np. telefon komórkowy za złotówkę. Czy za złotówkę można nabyć również nieruchomość?
Odpowiedź brzmi TAK.

Pamiętam jak kilkanaście lat temu znajomy kupił 2 ha gruntu rolniczego za 4 tys. złotych. Pomyślałem wtedy – gość zrobił interes. Poczeka kilka lat, ziemia nabierze wartości, sprzeda z zyskiem, albo co lepsze jak uda mu się grunt przekształcić z rolniczego na budowlany – rozparceluje i sprzeda działki z ogromnym przebiciem cenowym.
No tak, ale to było kilkanaście lat temu. Po wejściu do Unii Europejskiej ceny nieruchomości poszły w górę, a i tak gdyby nic się nie zmieniło, to te 2 ha nie kosztowały złotówkę tylko 2000.

Wszystko to prawda. Ja chcę tylko pokazać, że okazje, które się nadażają trzeba umieć wykorzystać. Mój znajomy wtedy zaryzykował 2000zł, dzisiaj może nieruchomość sprzedać znacznie drożej dlatego, że wykorzystał nadażającą się okazję.

Ty też spróbuj złapać i wykorzystać okazję. Kup nieruchomość w internecie !
Nie, nie. Nie kupuj nieruchomości za pośrednictwem internetowego agenta. Nie o tym mówię. Kup parcelę internetową. Miejsce w internecie, które dzisiaj jest bajecznie tanie, tańsze nawet niż te 2ha gruntu rolniczego w latach 90-tych.

Kup nieruchomość internetową czyli – DOMENĘ.

Dzisiaj zapłacisz za nią 1zł jeżeli dobrze poszukasz, ale za rok, czy dwa takich okazji może już nie być. Dzisiaj tych „gruntów” jest cała masa, ale zasoby szybko się wyczerpują.
Poczytaj w jakim tempie przybywa domen internetowych. Dzisiaj nic nie ryzykujesz, a zyskać możesz bardzo dużo.

Czytając ten artykuł pewnie myślałeś, że zaraz pojawią się linki do FX Masters . Niestety u nich nie kupisz nieruchomości za jednego zeta. Owszem w tym serwisie dowiesz się jak kupować nieruchomości z minimalnym zaangażowanie swojej gotówki i zarabiać na tym budując swoją niezależność finansową ale za 1zł nieruchomości nie kupisz.

Kupisz natomiast domenę – poszukaj w necie, jest wiele promocji. A jak na tym zbić fortunę czytaj na stronach serwisu www.domeny.dobrydeal.pl
Licencja: Creative Commons