Czy twoja praca Cię zadowala? Może szukasz czegoś innego? Zobacz i znajdź odpowiedzi w słowach Witolda Wójtowicza. Teraz sam(a) decydujesz ile ta wiedza jest warta!

Data dodania: 2009-02-10

Wyświetleń: 1883

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Zastanawiałeś się pewnie wiele razy dlaczego inni osiągają sukces w swoim życiu a inni nie. Można szukać odpowiedzi bardzo daleko i można myśleć, że jest ona bardzo zagmatwana a w prawdzie jest ona bardzo prosta i można wiele przeczytać o niej także w książce Witolda Wójtowicza „Sukces a praca” . Zanim dodam coś więcej odpowiedz sobie na takie pytanie: Czy gdybyś zarabiał dowolną sumę pieniędzy w dowolnej pracy, czy twoje życie byłoby takie samo? Mieszkałbyś dalej tam gdzie mieszkasz? Jeździłbyś tym samym samochodem? Dzień zaczynałbyś od wczesnej pobudki? Jeśli osiągnąłeś sukces w swoim życiu i masz wymarzony dom, samochód który zawsze chciałeś mieć i nie musisz się niczym martwić to dalej nie musisz czytać. Twoje osiągnięcia są na tyle duże, że wiesz już jak je osiągać i nie potrzebna ci ta wiedza, którą oferuję, bo już ją masz.

Jeśli jednak nie jesteś tym szczęściarzem i masz swoje marzenia, które planujesz zrealizować to dobrze trafiłeś i możesz dowiedzieć się bardzo wiele ważnych rzeczy, które kierują ludźmi sukcesu. Mówisz, że ty nie możesz być takim człowiekiem? No cóż jeśli tak twierdzisz to tak też się stanie. Właśnie takie myśli powodują, że 95% ludzi nie wybija się ponad utrzymanie się z miesiąca na miesiąc i licząc wydatki aby na wszystko wystarczyło. Powód dla którego biedny jest biednym a bogaty jest bogatym, to myślenie tych dwóch ludzi. Biedny myśli że jest biedny i w rzeczywistości takim się staje co działa także w drugą stronę czyli osoby bogatej. Bogaci myślą, że są bogaci i myśli ich prowadzą do bogactwa.

Dokładniej mówiąc twoje myśli czynią cię takim jakim jesteś i od tego zależy jakim będziesz człowiekiem a z natury, każdy z nas dąży do szczęści.
Bardzo dobrze opisuje to Witold Wójtowicz w swojej książce "Sukces a Praca" . Książka ta bardzo zmieniła moje życia na lepsze i nie tylko tak książka ale polecam zacząć od tej, ponieważ w bardzo prosty i dosłowny sposób przedstawia sedno sprawy. Pewnie nie zdajesz sobie sprawy ale twoje negatywne myśli, mówią ci, że to czcze gadanie. Myślałem podobnie, do póki moje pozytywne nastawienie i chęć zmiany mego życia na lepsze nie podpowiedziało mi. Przeczytaj tą książkę a nie pożałujesz a jedyne czego możesz później żałować to tego, że nic nie zrobiłeś aby polepszyć swoją sytuację w życiu. Tak więc publikacja "Sukces a praca" powinna być twoją obowiązkową lekturą.

Książka jest tak dobrą publikacją i naprawdę pomaga w osiąganiu założonych celów, że dystrybutorzy wyszli naprzeciw wymaganiom czytelników i udostępnili ją w wersji elektronicznej, drukowanej i audio. Ja mając mało czasu na czytanie skorzystałem z wersji audio i jestem zadowolony w 100% z jej jakości. Nie będę więcej zanudzał, więcej informacji znajdziesz tutaj . Pamiętaj tylko, że jeśli nie skorzystasz, a później nie będzie ci nic wychodziło nie miej pretensji do nikogo innego tylko do siebie samego. Bo to że mało zarabiasz to nie wina twojego szefa tylko Ciebie i twojego lenistwa i negatywnego nastawienia, chociaż możesz sobie z tego nie zdawać sprawy.

Tylko teraz do 9 marca jest możliwość pobrania tej książki w wersji elektronicznej przed zapłatą. Oznacza to jedyną możliwość zapłaty za tę publikację zgodnie z twoją opinią. Jeśli uważasz tekst przeczytany w tej książce za bardzo przydatny to zapłacisz autorowi i podziękujesz w ten sposób za podzielenie się z Tobą ważną wiedzą. Oto miejsce gdzie za darmo możesz pobrać pełną wersję „Sukces a Praca”
Licencja: Creative Commons
0 Ocena