Liturgia to istotna część życia kościelnego, w której istnieje nie tylko duchowe znaczenie, lecz także wspaniałe stroje i dodatki. W teraźniejszych czasach kościół poszukuje wysokiej jakości szat, ornatów, bielizny ołtarzowej i innych dodatków liturgicznych , które zaprezentują święto i kunszt każdej mszy świętej. Jedną z wiodących ofert w tej branży jest nasza firma, której celem jest obietnica najwyższej jakości materiałów, spełniających oczekiwania każdej parafii.

Data dodania: 2023-07-14

Wyświetleń: 104

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Szaty liturgiczne - skrojone na miarę potrzeb

Pasja dla liturgii i tradycji

Nasza firma to przede wszystkim szacunek do bogactwa tradycji katolickiej liturgii. Zamiłowanie do haftu i oddanie, przekładają się na nasze wyroby, które są oryginalne pod względem jakości, piękna i skrupulatności w dbaniu o najmniejsze szczegóły. Każdy element wyszywanych szat liturgicznych, ornatów, bielizny ołtarzowej i dodatków jest precyzyjnie wykonany, tym samym biorąc pod uwagę tradycje i obrzędy kościoła . Wyroby naszej firmy wzięły pod uwagę najważniejsze okoliczności takie jak Światowe Spotkanie Rodzin w Dublinie z udziałem Ojca Świętego Franciszka oraz jego Wizyta Apostolska na Litwie , a także wiele innych rozmaitych opraw wydarzeń liturgicznych.

Wyjątkowe wzornictwo

Skrupulatnie weryfikujemy najlepsze preferencje w dziedzinie wzornictwa liturgicznego, jednak zawsze zachowujemy tradycję dla klasyki. Produkowane przez nas kolekcje obejmują zarazem tradycyjne wzory, które stosowane są od wielu lat, jak i najnowsze interpretacje, które wpisują się w dzisiejszy kontekst. Dzięki temu nasi klienci mogą wybierać wśród przestronnej gamy stylów, które właściwie sprawdzą się w każdej liturgii. Pośród naszych produktów można zakupić szaty oraz dodatki liturgiczne na każdą uroczystość kościoła.

Jakość, na której można polegać

W naszej firmie priorytetem jest wykonanie produktów najwyższej jakości. Korzystamy tylko z najlepszych materiałów, aby zapewnić niską zniszczalność i praktyczność. Najdrobniejszy element, od haftów po zdobienia, jest starannie wykonany przez uzdolnionych rzemieślników, posiadających sprawność w wyszywaniu liturgicznych szat i dodatków.

Indywidualne podejście

Doskonale rozumiemy, że każda parafia i duchowny ma swoje oryginalne pomysły i potrzeby. Wychodząc naprzeciw, oferujemy usługi indywidualizacji naszych produktów. Klienci posiadają możliwość zmiany wielu dostępnych modeli. Oferujemy pomoc i niemal 30-letnie doświadczenie w hafcie szat liturgicznych, obrusów ołtarzowych, kompletów kielichowych i innych produktów wymaganych do pełnienia liturgii podczas beatyfikacji, konferencji, synodu, jubileuszu.

Zobacz więcej

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena