Oddanie samochodu do mechanika nie zawsze kończy się krótką i szybką naprawą. Czasem trwa to znacznie dłużej i nierzadko dezorganizuje codzienny harmonogram dnia rodziny. Przymusowa przesiadka do komunikacji miejskiej, większe zakupy, odbiór dzieci ze szkoły, wizyta w urzędzie na drugim końcu miasta – to tylko niektóre z sytuacji, które mogą okazać się wówczas uciążliwe. Jak radzić sobie bez własnego auta? Nie musisz rezygnować z mobilności!

Data dodania: 2023-07-04

Wyświetleń: 123

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Auto na warsztat, czyli co robić, jeśli Twój pojazd wymaga dłuższej naprawy?

Nie bagatelizuj sygnałów ostrzegawczych

Jeśli na co dzień intensywnie korzystasz z auta do codziennych sprawunków, jego brak będziesz odczuwał dość mocno. Nie zwlekaj jednak z wizytą w warsztacie, jeśli samochód nie jest sprawny – w końcu wpływa to na bezpieczeństwo Twoje i członków Twojej rodziny.

Nawet jeśli sygnały ostrzegawcze są niewyraźne, oddaj auto do mechanika kiedy tylko się pojawią. Nie musisz obawiać się przy tym, że do Twojego dnia wkradnie się chaos – wypożycz samochód nawet na dłuższy okres i ciesz się tym zastępstwem bez żadnych zmartwień.

Wypożyczalnie aut z coraz lepszymi ofertami

W Polsce z roku na rok wynajem samochodów staje się coraz popularniejszy. W związku z tym również rynek rozwija się w tej dziedzinie. Każda długoterminowa wypożyczalnia aut ma do zaoferowania atrakcyjne i dobrze wyposażone modele pojazdów w przystępnych dla kieszeni klienta cenach.

Czy dobra oferta wypożyczalni to tylko cena? Oczywiście, że nie! Operatorzy tacy jak np. iPanek biorą często na siebie również serwis, przegląd techniczny auta czy zakup polisy ubezpieczeniowej. W praktyce przy wynajmie auta na kilka tygodni, otrzymujesz w pakiecie:

  • całodobową obsługę Assistance;
  • ubezpieczenie;
  • sprawność pojazdu zweryfikowaną przed oddaniem do użytku;
  • pojazd zastępczy, jeśli dojdzie do uszkodzenia wynajmowanego;
  • opcję wymiany samochodu na inny, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Wynajem auta – formalności sprowadzone do minimum

Aby jeszcze bardziej ułatwić Ci decyzję, wypożyczalnie stosują bardzo uproszczoną procedurę wynajmu długoterminowego. Dotyczy to zarówno wynajmu prywatnego, jak i firmowego. Najczęściej należy wypełnić prosty formularz online lub skontaktować się z wypożyczalnią telefonicznie.

Zarówno krótko, średnio, jak i długoterminowy wynajem samochodów w dowolnym segmencie to atrakcyjne ceny i brak zmartwień o eksploatację pojazdu. W przypadku wynajmu na dłuższy okres kontakt z wypożyczalnią przebiega równie sprawnie, co zamawianie auta na minuty czy godziny.

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena