Rynek dentystyczny jest bogaty w wiele ciekawych rozwiązań, dzięki którym będziesz mógł dbać o swoją jamę ustną. Rewolucją w higienie jamy ustnej niewątpliwie jest szczoteczka soniczna Oclean X Pro Elite, która za sprawą zaawansowanych technologii, pozostawia w tyle całą konkurencję, tym samym dając użytkownikowi możliwość zadbania o jamę ustną i posiadania świeżego oddechu. Dlaczego ta szczoteczka soniczna jest dobrym wyborem? Dowiesz się dzięki temu artykułowi.

Data dodania: 2023-05-25

Wyświetleń: 269

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Idealna pielęgnacja jamy ustnej szczoteczką Oclean X Pro Elite

Wygląd i praca urządzenia

Kupując szczoteczkę Oclean X Pro Elite (https://oclean.pl/sklep/szczoteczki-soniczne-100/szczoteczka-oclean-x-pro-elite/) można spodziewać się komfortu i ponadczasowego wyglądu, a to za sprawą nowoczesnego designu, uchwytu ściennego, stylowej ładowarki indukcyjnej oraz cichej pracy urządzenia.

Nowoczesny design z wyświeltaczem

Szczoteczka soniczna Oclean X Pro Elite przyciąga uwagę nowoczesnym designem. Stylowy biały kolor szczoteczki z umieszczonym na środku ekranem, wskazującym procentową ocenę szczotkowania, czas szczotkowania i obszary, na których użytkownik powinien skupić się przy dalszym czyszczeniu zębów sprawia, że mycie zębów nie tylko jest łatwiejsze, ale i sama szczoteczka będzie dumnie prezentowała się w łazience.

Uchwyt ścienny

Zestaw zawiera uchwyt ścienny, który jest nietuzinkowym rozwiązaniem, ale bardzo praktycznym ale i stylowym.

Ładowarka indukcyjna

Oprócz oczywistej funkcji szybkiego ładowania (3,5h do pełnego naładowania), bardzo dobrze się prezentuje, więc z powodzeniem można postawić ją na widoku i korzystać w razie potrzeby. Jednakowoż trzeba przyznać, że ta potrzeba nie będzie częsta, bo naładowanie urządzenia do pełna pozwoli nawet na 35 dni regularnego korzystania.

Cicha praca urządzenia

Szczoteczka wydaje hałas na poziomie mniejszym niż 45db, dzięki temu unikniemy dyskomfortu porównywalnego do wiercenia wiertarką w jamie ustnej.

Precyzja, łatwość i bezpieczeństwo czyszczenia

To czego najbardziej oczekuje się od szczoteczki to precyzja, łatwość, oraz bezpieczeństwo czyszczenia jamy ustnej. Dzięki takim elementom jak silnik, aplikacja na smartfona, mnogość programów, czujniki, bezpieczne włókna - jest to możliwe.

Silnik

Szczoteczka soniczna Oclean X Pro Elite wyposażona jest w silnik typu Maglev 2.0, który wykonuje aż 84 000 ruchów sonicznych na minutę, to absolutny pionier technologii. Za sprawą tak dobrego silnika możliwe jest uzyskanie efektu skutecznego usunięcia bakterii, resztek pokarmu i kamienia nazębnego.

Aplikacja na smartfona

Aplikacja Oclean Care+ łączy się przez z telefonem za pomocą Bluetooth. Dzięki niej możliwe jest analizowanie raportów o jakości, czasie i częstotliwości szczotkowania. Aplikacja może również podpowiedzieć co powinniśmy poprawić podczas następnego czyszczenia zębów. Oprócz otrzymywania podpowiedzi, możemy również dostosować w aplikacji ustawienia szczoteczki pod wymagania i potrzeby użytkownika.

Programy szczotkowania

Szczoteczka posiada cztery programy szczotkowania, delikatny - bardzo dobry dla osób z wrażliwymi dziąsłami, masaż - który pozwoli na delikatne i przyjemne czyszczenie jamy ustnej, czyszczenie - codzienny program pozwalający na dokładne szczotkowanie, wybielanie - dzięki któremu możliwe będzie utrzymywanie jak najbardziej białego uśmiechu. Oprócz programów dostępna jest również regulacja szybkości szczotkowania, a wcześniej wspomniana aplikacja umożliwia dostęp do większej ilości programów dedykowanych dla tych najbardziej wymagających użytkowników.

Czujniki

Oclean X Pro Elite wyposażona jest w czujniki, które chronią zęby przed nadmiernym naciskiem podczas szczotkowania. Czujnik sprawia, że w sytuacji, gdy za mocno przyciśniesz szczoteczkę - zmniejszy ona częstotliwość szczotkowania, co pozwoli na uniknięcie uszkodzeń dziąseł i szkliwa.

Bezpieczne włókna

Za sprawą zastosowania certyfikowanych włókien DuPont można być spokojnym o bezpieczeństwo dla dziąseł i szkliwa.

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena