Scena disco polo rozkręca się przed wakacjami! Jak słucha się najnowszych teledysków gwiazd disco polo? Mp3 teledyski proponują świeże i gorące rytmy, które zmienią przebieg każdej imprezy. Zobacz, jak wykonawcy wplatają swoją muzykę do klipów.

Data dodania: 2023-05-04

Wyświetleń: 164

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Teledyski mp3 disco polo - które zabrać ze sobą na wakacje?

Muzyka w tropikach - nowy teledysk Bena Vito

Do najnowszego utworu "Hey Baby" Bena Vito nakręcono klimatyczny, wakacyjny już teledysk. W klipie artysta w otoczeniu pięknych kobiet opowiada o najważniejszej miłości w życiu mężczyzny - do tej jedynej, wybranej. Marcin Goździewicz, który działa pod pseudonimem Ben Vito, pokazał w teledysku moc tropikalnych miejsc i pozytywną energię. Sam teledysk zachęca do zabawy i tańca, a śliczne tancerki ruszają się tak, że samemu nie sposób ustać w miejscu.

Gwiazdy w teledysku - kto pojawił się u Sebsona?

Sebson to debiutujący twórca disco polo, który wniósł już na polską scenę muzyczną pierwsze taneczne przeboje. Ostatnio jego muzykę można było podziwiać w utworze "Do rana", w którym zagościły także znane postacie z programu telewizji Polsat "Farma". Sebson to muzyk, który nie boi się eksperymentować z różnymi gatunkami muzycznymi i jak widać, z różnym podejściem do teledysków. Najnowszy klip pokazuje, jak korzystać z pełni życia i że w odpowiednim towarzystwie warto przetańczyć całą noc. W teledysku "Do rana" wzięli udział: Adam Nowak, Natalia Topczyńska,  Natalia Drogowska (Ruda), Urszula Karpała oraz Wioleta Jończyk. Pytanie, czego możemy się spodziewać w najbliższych miesiącach po klipach Sebsona.

Starsze teledyski w nowych odsłonach 

Świeże info od zespołu Bayer zelektryzowało wiernych fanów. Znani i lubiani twórcy disco polo postanowili odnowić kultowy przebój "Nie wiem jak". Nowoczesny bit i odświeżony teledysk sprawiają, że ulubioną piosenkę można odkryć z innej strony. Twórczość Bayera to nie tylko muzyka, to również styl życia i sposób na spędzanie wolnego czasu. Teledyski zespołu od wielu lat wyznaczają pewne trendy w świecie disco polo. Zespół uwielbia także dodawać virale na swoje media społecznościowe, dzięki czemu każdy z fanów może zajrzyć za kulisy powstawania klipów.

Zabierz muzykę w świat

Mp3 teledyski możesz zgrać na swój telefon i zabrać na działkę, pod namiot czy za granicę. Wakacje to okazja do nadrobienia zaległości muzycznych, a disco polo podkręci klimat każdej letniej imprezy. Muzyka disco polo pozwala poczuć się pewnie, a gorące hity porwą każdego do tańca. W międzyczasie możecie zerkać na klipy i podłapać nowe figury taneczne. Zabierz ze sobą swoje ulubione brzmienia, gdziekolwiek się w tym roku wybierasz.

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena