Minęły już czasy, kiedy troska o skórę i włosy mężczyzny była skazą na honorze. Obecnie mężczyźni chcą i potrafią o siebie zadbać, a pielęgnację uważają za coś ważnego i koniecznego. To zupełnie naturalny trend.

Data dodania: 2023-03-11

Wyświetleń: 255

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Naturalne kosmetyki dla mężczyzn

Skóra mężczyzny i kobiety wyraźnie się od siebie różni przez co ma też inne potrzeby. Skóra mężczyzny jest grubsza, mniej rozciągliwa, ale bardziej sprężysta i wytrzymała. Jest również bardziej ukrwiona, co wzmacnia przenoszenie substancji odżywczych, ale również może powodować przetłuszczanie. Testosteron korzystnie wpływa na produkcję kolagenu, dlatego skóra mężczyzny starzej się później niż skóra kobiety. Nie oznacza to, że należy rezygnować z pielęgnacji. Zadbana skóra zapewni zdrowy, młody wygląd na dłużej.

Skóra mężczyzny ma tendencje do większego wydzielania potu, stwarzając doskonałe warunki do namnażania bakterii.

Na szczególną uwagę zasługuje również skóra twarzy w okolicach zarostu. Regularne golenie podrażnia te miejsca, a w przypadku skóry trądzikowej czy atopowej może być czynnością bolesną.

Dlatego polecamy naturalne kosmetyki do pielęgnacji dla mężczyzn.

Naturalne kosmetyki do mycia dla mężczyzn.

Naturalne, łagodne środki myjące o delikatnym działaniu, ale skutecznie usuwające nadmiar sebum oraz zanieczyszczenia.

Naturalne kosmetyki do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów dla mężczyzn.

Unikalne formuły składników odżywczych, tonizujące, pobudzające wzrost włosów, chroniące przed ich wypadaniem, regenerujące pracę gruczołów łojowych, dodające witalności, energetyzujące i usuwające oznaki zmęczenia. Chroniące przed działaniem czynników zewnętrznych.

Naturalne kosmetyki do pielęgnacji zarostu.

Produkty nawilżające i skutecznie zmiękczające zarost. Łatwo się wchłaniają, świetnie odżywiają i ułatwiają proces golenia.

Żele o działaniu przeciwbólowym, przeciwzapalnym i bakteriobójczym.

Produkty nadające się do długotrwałego i intensywnego stosowania na problemy układu mięśniowo-szkieletowego. Zapewniają ulgę, zmniejszają sztywność stawów i niwelują bój mięśniowy.

Zobacz jak szeroki wybór kosmetyków naturalnych dla mężczyzn oferują drogerie internetowe. Spróbuj! Poczujesz różnicę!

Licencja: Creative Commons
0 Ocena