Czy współcześni mężczyźni noszą biżuterię? Jeśli tak, to jaką? Jak dobrać dodatki do odzieży, żeby wyglądały gustownie i elegancko? Zapewne co drugi mężczyzna zadaje sobie takie i podobne pytania, ale nie zawsze zna na nie odpowiedź. Postaramy się przybliżyć Panom tematykę męskiej biżuterii.

Data dodania: 2015-12-02

Wyświetleń: 2920

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Modna męska biżuteria

Tradycyjne spinki męskie do koszuli lub krawatu to już zdecydowanie przeszłość. Oczywiście oryginalne, niebanalne i niezwykłe wzory spinek męskich są jak najbardziej mile widziane, ale proste i klasyczne wzory odłóżmy na później.

Co w zamian?
Obecnie w modzie są męskie bransoletki, i te kauczukowe i te stalowe jak i skórzane. Nawet drobny dodatek do stroju na luzie czy eleganckiej koszuli zdecydowanie odmieni Twój wygląd. Pierwsza znana wszystkim zasada: co za dużo to niezdrowo! Tak to prawda, nie przesadzajmy z ozdobami. Jedna bransoletka skórzana i jedna stalowa zdecydowanie wystarczą. Połączenie dwóch różnych bransoletek wykonanych z różnych materiałów daje super efekt. Bransoletki ze stali nierdzewnej i skóry świetnie współgrają ze sobą. 

Stal czy srebro?
Stal jubilerska 316L jest to materiał w sam raz stworzony dla Panów - nie rdzewieje, nie śniedzieje, nie uczula i nie wymaga szczególnego traktowania. W przeciwieństwie do srebra nie trzeba stosować specjalnych ściereczek czy detergentów do czyszczeni - wystarczy woda i szmatka.

A co z zawieszkami męskimi? 
Jakie kształty są męskie, czy tylko krzyżyki wypada nosić mężczyznom? Wcale nie. Obecnie większość wzorów, modeli jest dozwolona: tribale, krzyżyki, proste kształty prostokątne, trójkątne czy koła. Jeżeli jesteś maniakiem jakiegoś sportu, grania na gitarze czy jazdy na motorze zawieszki z odpowiednim grawerem czy symbolem będą zdecydowanie na miejscu.
Jeżeli chodzi o obrączki - tu pole do popisu jest duże, nie tylko ze względu na materiał z którego będą wykonane: stal, wolfram czy tytan, ale także ze względu na wzory i kolory. Obrączkę mężczyzna może nosić na dowolnym palcu, kciuku, serdecznym i małym - wybierz ten na którym będzie Ci wygodnie i komfortowo.
Ze względu na dużą ilość dostępnych na rynku sklepów z męską biżuterią wybór dodatków do odzieży staje się łatwy i prosty. Jeżeli nie wiesz jaka bransoletka, zawieszka będzie pasować do Ciebie zapytaj ekspertów oferujących męską biżuterię. Większość sklepów dbających o klienta oferuje gotowe propozycje i stylizacje. Także odpowiedni dobór nie będzie już dla Ciebie problemem tylko miłą zabawą.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena