Codzienne obowiązki, czy to prywatne czy służbowe wymagają od nas wygodnego przenoszenia różnych szpargałów. Dotąd do wyboru dominowały męskie aktówki lub typowe torby na laptop – te pierwsze zwykle trochę poważne i mało wszechstronne, drugie zaś nieeleganckie i pozbawione szyku.

Data dodania: 2018-10-25

Wyświetleń: 2488

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena
Pobierz artykul

Licencja: Creative Commons

Torby męskie na ramię - praktyczne i eleganckie propozycje

Szukając złotego środka warto zwrócić swoją uwagę na torby męskie na ramię – skórzane, nowoczesne dodatki zarówno do stylizacji służbowych, jak i casual.

Męska torba ze skóry – atrybut współczesnego dżentelmena

 

Mobilność i wygoda w codziennych obowiązkach to dla wielu panów podstawa. Nie dziw, że wiele przydatnych przedmiotów, jak pliki dokumentów, portfel, notebook, przyrządy pomiarowe itp. noszą w plecakach lub co gorsza w materiałowych reklamówkach. Jednak dla mężczyzn, którzy cenią sobie klasę, bez względu na porę dnia i okoliczności, tego typu dodatek do garderoby jest wprost niedopuszczalny. Warto więc zainwestować w męską torbę na ramię – poręczną i bardzo elegancką rzecz.

 

 

Fot. Modne męskie torby na ramię (sklep Gentle-Man.pl)

 

Do wyboru rynek męskiej galanterii skórzanej pozostawia nam kilka ciekawych modeli toreb. Jedną z najpopularniejszych jest tzw. listonoszka – podobna do aktówki, wielokieszeniowa torba skórzana, która swoim wyglądem łudząco przypomina atrybut każdego listonosza. Wygodne zamknięcie na klamrę oraz dodatkowe kieszonki na przedniej klapie to znak rozpoznawczy tej torby na ramię. Dzięki wielu przegrodom i dodatkowym kieszeniom jesteśmy w stanie doskonale uporządkować swój dobytek. Jest to świetna propozycja dla mężczyzn, którzy lubią harmonię i funkcjonalność. Torba męska na ramię (listonoszka) jest bardzo uniwersalna, skóra licowana idealnie pasuje do stylu business casual, natomiast nowoczesny, wyszukany design i wiele ciekawych dla oka sprzączek powoduje, że panowie z chęcią noszą ją także do jeansów i koszuli w kratę.

 

 

Fot. Powyżej męskie torby na ramię Gentle-man.pl/24-torba-meska-na-ramie

 

Męska torba na ramie – nowoczesna aktówka

 

Wiele zawodów wymaga od mężczyzn bardziej oficjalnych stylizacji, nawet w codziennych obowiązkach. Dlatego też torba listonoszka ze skóry, o której wcześniej wspominaliśmy, nie będzie najlepsza, np. dla prawnika, sędziego, lekarza czy dyrektora handlowego. W takiej sytuacji swoją uwagę należy skierować na nowoczesne aktówki – proste i funkcjonalne torby męskie na ramię ze skóry naturalnej. Ten typ pozbawiony jest zbędnych dodatków, ma zwykle płaski, prostokątny fason i nienachalny kolor (zwykle są to torby brunatne, czarne lub w odcieniach szarości).

 

Foto: Torby na ramię z powyższej propozycji od Gentle-Man.pl

Aktówki męskie ze skóry ceni się przez wielofunkcyjność. Są pojemne i trwałe, można je nosić zarówno na ramieniu, jak i na krótkiej rączce w dłoni. Klasyczne zapinanie pozwala przechowywać zawartość bezpiecznie. Ważne jest też szerokie dno aktówki – dzięki temu torba stoi stabilnie na ziemi lub w samochodzie. Skórzana torba na ramię tego typu doskonale nadaje się do podróży służbowych – zaskakująco pojemna z powodzeniem posłuży na kilkudniowym wyjeździe i doskonale dopasuje się kształtem do luku bagażowego np. w pociągu lub w samolocie.

Licencja: Creative Commons