Urządzasz sklep lub lokal? Wybierz gastronomiczną szafę chłodniczą, która posłuży przez lata. Jak stworzyć optymalne warunki do przechowywania produktów spożywczych? Stoisz przed decyzją o zakupie profesjonalnej szafy chłodniczej? Zobacz, co dzięki niej zyskasz i wyszukaj model spełniający wszystkie potrzeby Twojej firmy.

Data dodania: 2023-01-31

Wyświetleń: 272

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Gastronomiczne szafy chłodnicze do sklepu i restauracji

Szafa chłodnicza przeszklona na salę sprzedaży

Urządzenie to nie tylko chłodzi żywność, zapewniając jej odpowiednią temperaturę. Dzięki niemu eksponujesz wszystkie produkty i zachęcasz klientów do kupna. Dobre ułożenie artykułów to połowa sukcesu w handlu i gastronomii. Z daleka widoczne napoje, ciasta czy sałatki kuszą i mało który klient przejdzie obok nich obojętnie.

Zabudowana szafa na zaplecze firmy - znajdź sposób na utrzymanie porządku

Dzięki szafie chłodniczej o dużej pojemności w końcu zaprowadzisz ład wśród nadwyżek żywności. Podzielisz półki kategoriami i już nigdy nie okaże się, że gdzieś z tyłu leży zapomniany od miesiąca kurczak. Ograniczysz straty w towarze, a i kontrole sanepidu przestaną Ci się kojarzyć ze złem ostatecznym. Na zapleczu wystarczy zabudowany model - nie musisz wybierać przeszklonej szafy chłodniczej.

Modele jednodrzwiowe i dwuskrzydłowe - który z nich wybrać?

Dwudrzwiowe szafy chłodnicze sprawdzą się jako wyposażenie dużego sklepu i restauracji. Zmieści się w nich cała oferta produktów spożywczych. Duża przestrzeń w środku pozwoli na dowolne ich rozłożenie - tak, aby wszystkie były dobrze widoczne. Od tej pory, zamiast zastanawiać się, gdzie tym razem zmieścić dostawę nabiału, po prostu wyłożysz ją na jej stałe miejsce.

Wybierając szafę chłodniczą do baru czy lokalu handlowego, zwróć uwagę na jej kolor. Najlepiej sprawdza się blacha malowana proszkowo na biało - kojarzy się z higieną i dzięki temu pasuje do wnętrz związanych z obrotem żywnością. Poza tym neutralną biel zestawisz z meblami w dowolnym kolorze.

Świeżość produktów dzięki nowoczesnej technologii

Znasz ten ciężki i ostry zapach, który powstaje w lodówce poprzez zmieszanie się różnych aromatów? Wędlin, pracujących kiszonek i sera? Takiego prawdziwego francuskiego sera? Dzięki szafom zbudowanym według nanotechnologii redukującej powstanie związków organicznych ten problem przestanie istnieć. Nawet jeśli coś się zepsuje przed upływem terminu, nie będziesz musiał myć i wietrzyć całej lodówki. System TiO2 uchroni Cię przed skutkami takich niespodzianek.

Oferta dla sklepów i lokali gastronomicznych

Pracujesz w branży gastro? Prowadzisz sklep? Wybierz urządzenie, które pozwoli Ci wyeksponować wszystkie produkty na sprzedaż. Obejrzyj szafy chłodnicze Bolarus.com.pl wykonane ze stali nierdzewnej, odpornej na uszkodzenia mechaniczne. Dzięki zaawansowanej technologii, m. in. ekologicznym czynnikom chłodniczym, są one energooszczędne i gwarantują higieniczne środowisko do przechowywania wrażliwych produktów.

W naszej ofercie poza szafami znajdziesz także inne urządzenia chłodnicze i mroźnicze przeznaczone do sklepów spożywczych i profesjonalnej gastronomii. Ułatwią Ci pracę na co dzień i pomogą w lepszej ekspozycji produktów.

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena