Śląsk to jedno z najbardziej malowniczych miejsc na mapie Polski. Skrywa w sobie zabytki, atrakcje czy krajobrazy, które zapadają w pamięci na długi czas. By jednak spędzić kilkudniową wizytę w województwie śląskim maksymalnie komfortowo, warto skorzystać z profesjonalnych usług wypożyczalni aut, wybierając indywidualnie dopasowany do własnych potrzeb samochód. Dlaczego warto skorzystać z wypożyczonego auta? Gotowi na garść praktycznych wskazówek? Zaczynamy!

Data dodania: 2022-09-02

Wyświetleń: 282

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Kilkudniowa wizyta na Śląsku-dlaczego warto wybrać auto z wypożyczalni?

Wypożyczalnia samochodów Śląsk- szeroka różnorodność wyboru

Wypożyczalnia samochodów bielsko cieszy się ogromną popularnością i uznaniem wśród szerokiego grona użytkowników. Firma Rentnow to marka o ugruntowanej pozycji na rynku, dysponująca różnorodną, rozbudowaną flotą nowoczesnych, komfortowych i sprawdzonych aut. Do naszej dyspozycji oddano auta 4., 5., czy 9. osobowe, jak również niezwykle wygodnego kampera, który pozwoli nam na różne formy turystyki, odpoczynku czy relaksu. Takie rozwiązanie jest gwarancją, że podróżowanie po Śląsku będzie czystą przyjemnością. Szeroka gama dostępnych aut do wypożyczenia sprawia, że każdy z nas odnajdzie model, który doskonale wpiszę się w indywidualne potrzeby i wymagania. Firma Rentnow na pierwszym miejscu zawsze stawia zadowolenie swoich klientów- satysfakcja z użytkowania wypożyczonych aut to najlepsze wynagrodzenie za trud włożony w pracę.

Rentnow w swojej ofercie posiada m.in. takie modele samochodów osobowych jak:

  • Renault Trafic,
  • Ford Transit,
  • Skoda Superb Kombi,
  • Volkswagen Golf,
  • Toyota Yaris,
  • Hyundai i20,
  • Skoda Fabia,
  • Audi A3 Sportback- Quattro,
  • Minivan Hyundai ix20

i inne. Wybór zależy od indywidualnych preferencji i upodobań.

Wypożyczalnia samochodów Śląsk- sprawdzone auta w zasięgu Twoich rąk 

Dlaczego warto skorzystać z usług wypożyczalni aut? Takie rozwiązanie pozwala na maksymalną swobodę, komfort, bezpieczeństwo oraz odpoczynek. Firma Rentnow dba o najwyższą jakość oferowanych samochodów. Każdy model podlega regularnym serwisom oraz przeglądom. Po każdym wypożyczaniu sprawdzany jest stan techniczny- wszystko po to, by zachować najwyżej klasy sprawność auta. Wypożyczalnia samochodów śląsk dba także o perfekcyjną czystość oferowanych samochodów. Wnętrza aut utrzymane są w nienagannej kondycji, trudno zauważyć w nich ślady poprzedniego użytkowania. Auta mogą poszczycić się także doskonale czystą karoserią. 

Wypożyczalnia samochodów bielsko wiąże się z minimalną ilością formalności. W celu dostępności wybranego modelu należy dokonać wcześniejszej rezerwacji. Następnym krokiem jest sporządzenie niezbędnej dokumentacji związanej z wypożyczeniem, uiszczenie kaucji zwrotnej i innych opłat. Na uzgodniony wcześnie termin, wybrany przez nas model auta będzie oddany do naszej dyspozycji. Indywidualnie możemy wybrać okres, na który pragniemy wypożyczyć auto.

Dla wielu użytkowników bardzo ważną kwestią jest ubezpieczenie wypożyczanych aut. Bez znaczenia pozostaje model, który znajduje się w ofercie marki Rentnow- każdy samochód ubezpieczony jest na wypadek niekorzystnych zdarzeń. Nie wszystkie zachowania pozostałych uczestników ruchu drogowego bądź losowych zdarzeń da się przewidzieć. Nawet najbardziej doświadczeni i zawodowi kierowcy spotykają się z niespotykanymi sytuacjami. W związku z tym, w celu zagwarantowania maksymalnego bezpieczeństwa i komfortu, każdy model auta posiada "solidne" ubezpieczenie.

Wynajem kampera Śląsk- niezależność dla całej Twojej rodziny i przyjaciół

Wynajem kampera Śląsk to usługa, z której korzysta coraz większa liczba osób. Kamper to auto, które łączy w sobie możliwość mobilnego noclegu. Wyposażony jest on w wygodne, komfortowe miejsca noclegowe dla 6 osób. Panel solarny znajdujący się na dachu kampera zapewnia nam energię podczas postoju. Aneks kuchenny, ogrzewanie gazowe, grill elektryczny, płyta z trzema palnikami, stół wraz z krzesłami pozwala na wygodne przygotowanie i konsumowanie posiłków. Markiza z oświetleniem LED, telewizja, klimatyzacja postojowa i inne udogodnienia sprawiają, że zdobywamy całkowitą niezależność podróżowania. Wynajem kampera umożliwia zatrzymanie się w dowolnie wybranym miejscu. Co więcej, wiąże się to także z wygenerowaniem oszczędności- nie ma konieczności wynajmowania pokojów noclegowych. Prowadzenie kampera także należy do niezwykle komfortowych. Dostępny model auta wyposażony jest w takie udogodnienia jak m.in. klimatyzacja czy tempomat. Nic więc dziwnego, że tego typu auta cieszą się ogromną popularnością wśród osób, które pragną spędzić kilkudniową wizytę na Śląsku. Jest to doskonały wybór dla rodzin z dziećmi czy wyjazd dla zorganizowanej grupy przyjaciół. 

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena