Zegarek jest przedmiotem, który był, jest i będzie nam potrzebny. Jego najważniejszym założeniem jest pokazanie nam odpowiedniej godziny, aczkolwiek technologia mocno się zmieniła na przestrzeni ostatnich lat. Obecnie nowoczesne smartwatche pozwalają monitorować wszelką aktywność. Nie zmienia to jednak faktu, że klasyczne i eleganckie zegarki nadal są mile widziane przez wiele osób. Tissot to marka z historią, o ugruntowanej pozycji na rynku. 

Data dodania: 2022-07-08

Wyświetleń: 421

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Tissot - historia, która trwa od wieków

Na przestrzeni lat mocno usadowiła się na tle konkurencji. Zdecydowanie warto powiedzieć o niej jak najwięcej, a aby dowiedzieć się więcej, zachęcamy do przeczytania naszego artykułu.

Jak to się zaczęło? Początki działalności marki Tissot

W kontekście każdej marki warto powiedzieć parę słów o niej, natomiast szwajcarska marka wyróżnia się na tle pozostałych firm swoją historią, która jest naprawdę wyjątkowa. Historia Tissot rozpoczęła się w 1853 roku, kiedy Charles Emile Tissot wymyślił w swojej głowie ideę produkcji zegarków kieszonkowych. Było to coś prawdziwie przełomowego, co sprawiło, że marka przebiła się na tle innych firm tworzących czasomierze. 

Kolejnym krokiem dla Tissot było zaprojektowanie zegarka z dwiema strefami czasowymi. Oczywiście, samo motto przewodnie marki, czyli jej stały rozwój było dla szwajcarskiej firmy najważniejsze. To właśnie innowacje zawsze sprawiały, że ludzie chętniej po nią sięgali. Obecnie jest to marka, która cały czas stara się zaskakiwać swoich odbiorców odpowiednio zachowanym balansem pomiędzy nowoczesnością, a klasyką i zdecydowanie im się to udaje.

Zegarek Tissot – ekskluzywny dodatek do każdej stylizacji

O ile jeszcze wiele lat temu samo posiadanie zegarka było czymś ekskluzywnym, tak dziś w dobie nowoczesnych czasomierzy nie jest już to żadnym novum. Zegarki Tissot to produkt bardzo wartościowy, ale też nie jest to zegarek, który jest tylko i wyłącznie po to, żeby służył do odczytania czasu, chociaż jest to jego główne przeznaczenie. Obecnie zegarki męskie Tissot są połączeniem klasy i nowoczesności o czym już wyżej sobie powiedzieliśmy. Dziś czasomierze są też zegarkami, które mają uzupełniać stylizacje, dzięki czemu świetnie zdobią ręce zarówno pań oraz mężczyzn.

Zalety zegarków Tissot tkwią nie tylko w ich klasie czy też nowoczesności, ale też i w dokładności mechanizmów czy też różnorodności modeli. Poza klasyką znajdują się też produkty, które doskonale będą zdobić ręce sportowców, fanów sportów wodnych oraz motoryzacyjnych. Tissot jako pierwszy stosował nietypowe materiały do wykończenia swoich czasomierzy jak kamienie czy drewno, co sprawiło, że zegarki Zegarki damskie Tissot zostały przez kobiety w znacznym stopniu doceniane. Chociaż panie przeważnie stawiają na klasykę, to pewne innowacje zawsze sprawiają, że zwracamy większą uwagę na dane produkty.

Marka Tissot jest ekskluzywną marką, więc obecnie chętnie sięgają po nią zarówno panowie, jak i panowie. Świetnie sprawdzi się jako element stylizacji na oficjalne wyjścia, ale przecież może być to też produkt, który będzie wykorzystywany na co dzień. Pomimo tego, że Tissot trzyma się w dużej mierze tradycji, to jednak dba też o to, aby pojawiały się w zegarkach pewne innowacje.

Zegarki Tissot – serie warte uwagi

Tissot na przestrzeni lat wypuścił wiele serii zegarków, które zasługują na uznanie. My jednak pozwoliliśmy sobie na to, żeby wyróżnić Tissot PRX. Obecnie moda wraca i widać to nie tylko po zegarkach, ale również i po ubraniach czy nawykach. Zresztą jest to normalny cykl życia ludzkiego, że z czasem chce wracać do czegoś, co już kiedyś było. Można mieć różne zdanie na temat wszelkiego nowinkarstwa. Szwajcarskie zegarki są odpowiedzią na kultowy model z 1978 roku, co przejawia się przez kopertę zintegrowaną z bransoletą. Powłoka SuperLuminova sprawia, że można korzystać z niego nawet w ciemności.

Kolejną serią, o której warto powiedzieć to zegarek Tissot Seastar będący idealną opcją dla nurków. Fanów tego sportu nie brakuje, więc warto zaoferować im coś, co pomoże w rozwijaniu pasji. Diver dzięki czasomierzom Tissot może zejść na głębokość 60 barów, a dodatkowo wyposażono je w zawór helowy, jednokierunkowy bezel czy zakręcaną koronkę. Dzięki temu każdy fan nurkowania ma pewność, że jego czasomierz podczas aktywności się nie zniszczy.

Tissot - legenda, która nie zginie

Szukając odpowiedniego pomysłu na prezent, jak najbardziej warto zdecydować się na szwajcarską markę. Tissot Warszawa to idealna opcja zarówno dla osób kochających klasykę, ale też i szukających nowych rozwiązań. Jego zakup jest gwarancją tego, że będzie to udany prezent, a przede wszystkim będzie to czasomierz na lata, który w przyszłości może być łącznikiem pomiędzy pokoleniami.

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena