Marzysz o smukłych ramionach, zgrabnych nogach i jędrnych pośladkach? Sculpting Pro to hit wśród zabiegów modelujących i rzeźbiących ciało. Ta innowacyjna kuracja daje spektakularne i długotrwałe efekty, bez bólu ani skutków ubocznych. Sprawdź, na czym dokładnie polega Sculpting Pro i ciesz się najlepszą wersją siebie!

Data dodania: 2022-04-13

Wyświetleń: 332

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Zabieg modelujący Scuplting Pro – przygotuj się do wakacji

Scuplting Pro – idealny brzuch i pośladki

Scuplting Pro wykorzystuje niezwykłe możliwości elektrostymulacji. Urządzenie emituje fale o wysokiej częstotliwości, co powoduje mnóstwo silnych skurczy mięśni, wzmacniając ich napięcie oraz siłę. W opinii ekspertów z kliniki Novoderm w Łodzi Scuplting Pro to obecnie jeden z najskuteczniejszych zabiegów modelujących ciało na rynku. Co ważne zabieg jest całkowicie bezbolesny. Podczas pracy urządzenia możesz odczuwać poza skurczami mięśni jedynie mrowienie i wibracje (nie są szczególnie uciążliwe). Jedna sesja zabiegowa trwa od 30 do 45 minut i nie wymaga żadnej rekonwalescencji. Nie musisz więc decydować się na absencję w pracy, aby móc skorzystać z tej nowoczesnej metody rzeźbienia mięśni i wysmuklania sylwetki.

Scuplting Pro – innowacyjne wyszczuplanie ciała

Elektrostymulacja Scuplting Pro działa znacznie intensywniej, niż standardowe ćwiczenia fizyczne. Możesz cieszyć się atrakcyjniejszym wyglądem bez poświęcania wielu godzin na siłowni, czy korzystania z zajęć fitness. Średni przyrost masy mięśniowej u osób, które poddały się terapii Sculpting Pro to 19%, z kolei spalanie tkanki tłuszczowej jest na poziomie 16%. Dzięki elektrostymulacji możesz pozbyć się wielu niedoskonałości ciała, tj.:

  • usunąć zbędną tkankę tłuszczową,
  • rzeźbienie mięśni brzucha,
  • wysmuklić uda,
  • pozbyć się cellulitu,
  • zlikwidować problem wiotkiej skóry,
  • ujędrnić pośladki.

Wiedz, że procedurę poprzedza konsultacja medyczna ze specjalistą, podczas której ustalany zostaje obszar zabiegowy, omawiane są wskazania, przeciwwskazania i oczekiwania co do efektów. Zastanawiasz się, jakie są główne czynniki wykluczające możliwość poddania się tej nowoczesnej terapii? Do podstawowych przeciwwskazań zaliczamy:

  • ciążę i karmienie piersią,
  • nadciśnienie tętnicze,
  • metalowe implanty w obszarze zabiegowym.
  • aktywne choroby nowotworowe,

Scuplting Pro – kiedy zobaczysz efekty? Wysoki poziom bezpieczeństwa kuracji

Zastanawiasz się, jak długo trzeba czekać na pozytywne efekty elektrostymulacji? Rezultaty pracy urządzenia do elektrostymulacji Sculpting Pro są widoczne w ciągu 2–4 tygodni od poddania się zabiegowi. Najlepsze efekty osiągniesz, decydując się na wykonanie serii minimum 4 zabiegów przeprowadzanych w cotygodniowych odstępach czasu. Po zakończonym zabiegu możesz odczuwać zmęczenie mięśni porównywalne do tego, jakie doświadczasz po intensywnym wysiłku fizycznym.

Scuplting Pro – kto powinien szczególnie skorzystać z zabiegu?

Sculpting Pro to idealne rozwiązanie dla osób, które stronią od operacji plastycznych i inwazyjnych zabiegów wyszczuplających typu liposukcja metodą chirurgiczną. Sesje elektrostymulacji są całkowicie nieinwazyjne i nie wiążą się z żadnymi niepożądanymi skutkami ubocznymi. Kuracja nie powoduje żadnych blizn, podczas pracy urządzenia Sculpting Pro nie dochodzi do przerwania ciągłości skóry. Co więcej, możesz poddać się kuracji w dowolnym momencie, to zabieg całoroczny. Elektrostymulacja jest szczególnie polecana osobom, które prowadzą bierny tryb życia, matkom pragnącym wrócić do formy sprzed ciąży.

Podsumowując, Sculpting Pro wzmacnia osłabione mięśnie, poprawia muskulaturę ciała, redukuje depozyty tłuszczu i cellulit. To bezpieczny, bezbolesny i wysoce efektywny zabieg dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku.

Chcesz zniwelować skutki starzenia skóry i odzyskać młodzieńczy wygląd dzięki możliwościom, jakie daje współczesna medycyna estetyczna? Więcej informacji na temat najlepszych zabiegów odmładzających znajdziesz na stronie internetowej: https://novoderm.pl/

Licencja: Creative Commons
0 Ocena