Naręcze luksusowych róż, skromnych stokrotek, a nawet jednego kwiatu niezmiennie wywołują burzę emocji i uśmiechu u adresata. Delikatne pachnące rośliny mogą stopić serce niedostępnego piękna, zadowolić szefa, poruszyć matkę, żonę lub babcię. 

Data dodania: 2021-06-24

Wyświetleń: 456

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Kwiaciarnia internetowa - świeże kwiaty z dostawą na każdą okazję

Na rzecz zakupu bukietu w sklepie z kwiatami z dostawą mówią takie fakty:

- znakomita kompozycja budzi miłe wspomnienia dawcy i jego pięknego czynu;

- rośliny kwitnące poprawiają nastrój. Twierdzenie to zostało udowodnione przez amerykańskich naukowców z Uniwersytetu Harvarda. Badania potwierdziły, że ludzie, którym regularnie podaje się kompozycje kwiatowe, są mniej podatni na depresję i przygnębienie;

- możliwość przedstawienia niespodzianki. Dlaczego nie zaskoczyć ukochanej osoby? Piękny bukiet, zebrany przez profesjonalną kwiaciarnię na zamówienie, jest w stanie poruszyć nie mniej niż kosztowną rzecz.

Świeże kwiaty z dostawą

W kwiaciarnie Oddech Cynamonu  specjaliści stworzą kompozycję na każdą okazję.

Na urodziny zwyczajowo przedstawia się kwiaty zarówno dorosłym, jak i dzieciom. Kobiety adresują Róże i delikatne storczyki, a przedstawiciele silnej połowy ludzkości — mieczyki i irysy. Różowe lub białe piwonie dla dziecka można uzupełnić pudełkiem czekoladek. Odpowiedni wygląd wstążek, kokardek,koralików. Lepiej jest dać bliskim eleganckie rośliny z pąkami fioletowych i bordowych odcieni. Podczas zamawiania świeżo ciętych kwiatów weź pod uwagę osobiste preferencje krewnych.

Na wesele tradycyjnie podaje się rośliny z białymi lub jasnoróżowymi pąkami, których odcienie ucieleśniają czystość i niewinność. Kompozycje składają się z chryzantem, eustom, róż, lilii, piwonii i gerber, uzupełniając je soczystą zielenią. Pamiętaj jednak, że bukiet panny młodej nie powinien być zbyt duży.

W rocznicę działalności zawodowej lub twórczej zaleca się zakup eleganckiego i uroczystego bukietu. Odrzuć tradycyjne opakowanie: każdy kwiat powinien być widoczny. Doskonałą opcją jest kompozycja kulistego lub kulistego kształtu lub duża liczba pąków zebranych w tej samej płaszczyźnie. Dla mężczyzn odpowiednie są bukiety o ścisłym piramidalnym lub trójkątnym kształcie kwiatów tego samego rodzaju i w jednym rozwiązaniu kolorystycznym. Czasami dozwolony jest kontrast: na przykład róże można łączyć z chryzantemami lub irysami, a mieczyki i lilie — z zielenią.

W sklepie kwiatowym Oddech Cynamonu zamówienia i dostawa kwiatów w Krakowie są dostępne przez cały rok.

Róża jest bardzo popularna wśród klientów. Ten kwiat kwitnie latem, ale możemy kupić żółte, białe, czerwone, różowe i inne róże niezależnie od pory roku.

Tulipany stają się dostępne do zamówienia późną jesienią. W lutym importowane rośliny wypierają Polskie tulipany, które zachwycają kupujących do września.

W środku lata zaczyna się czas irysów, hortensji i piwonii, a jesień to czas Aster, chryzantem, mieczyków, fizostegii. Niezwykła alstroemeria, która nadaje objętość i gęstość kompozycji, kwitnie od wiosny do nadejścia zimnej pogody.

Główne zalety dostawy kwiatów od Oddech Cynamonu

W naszym sklepie dostępne są do zamówienia świeżo cięte rośliny ogrodowe i doniczkowe. Tutaj możesz tanio zamówić ekspresową dostawę do domu dla swoich bliskich, przyjaciół lub znajomych. Możesz kupić niedrogą kompozycję kwiatową jednym kliknięciem lub dzwoniąc pod numer telefonu podany na stronie.

10-letnie doświadczenie we florystyce pozwala nam z całą pewnością stwierdzić, że oferujemy najlepszy towar i warunki. Nasze atuty:

  • szeroki asortyment roślin;
  • indywidualne podejście do każdego klienta oraz możliwość zamówienia zdjęć;
  • składamy dopiero przed wysłaniem;
  • przystępne ceny, ponieważ firma współpracuje bezpośrednio z producentami;
  • używamy wyłącznie zdrowych i pięknych roślin;
  • różne formy płatności (kartą kredytową, gotówką, na konto bankowe).

Wybierz Oddech Cynamonu i daj najbardziej przyjemne emocje swoim bliskim!

Licencja: Creative Commons
0 Ocena