Smukłe i jędrne uda to marzenie niejednej kobiety. Niestety wiele pań zmaga się z nadmiarem tkanki tłuszczowej zlokalizowanej właśnie w obrębie ud, co jest źródłem kompleksów i niezadowolenia z wyglądu nóg. Jak wyszczuplić ten obszar ciała?

Data dodania: 2021-06-14

Wyświetleń: 451

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Zabiegi na szczupłe uda - TOP3

W opinii specjalistów z Bieńkowscy Clinic w Bydgoszczy, do najlepszych zabiegów na uda należy liposukcja N.I.L., lipoliza iniekcyjna oraz Scizer. Na czym polega każda z tych procedur?

Spis treści:

Liposukcja infradźwiękowa N.I.L. - usuwa nadmiar tkanki tłuszczowej z ud

Lipoliza iniekcyjna - szczupłe uda od zaraz

Scizer - zabieg odchudzający na uda

Liposukcja infradźwiękowa N.I.L. - usuwa nadmiar tkanki tłuszczowej z ud

Nowoczesna liposukcja N.I.L. (Nutational Infrasonic Liposculpture) pozwala wyszczuplić uda dzięki mocy infradźwięków. Unikalny, nutacyjny ruch 3D opatentowany przez renomowaną, belgijską firmę Euromi sprawia, że odsysanie przebiega w sposób bardzo delikatny i jednocześnie mało inwazyjny dla otaczających tkanek. Ten rewolucyjny i bezpieczny zabieg, który wykorzystuje wibracyjny ruch kaniuli, pozwala zniwelować nadmierną tkankę tłuszczową z ud i przywrócić nogom właściwe proporcje, dzięki czemu możemy bez oporów zakładać latem krótkie szorty, spódniczki czy strój kąpielowy, czując się atrakcyjnie i zgrabnie. Atutem tej procedury jest brak konieczności hospitalizacji oraz krótki okres rekonwalescencji.

Lipoliza iniekcyjna - szczupłe uda od zaraz

Oczywiście liposukcja N.I.L. to niejedyna opcja wyszczuplenia nóg. Jeśli tkanka tłuszczowa umiejscowiona w obrębie ud nie reaguje na stosowaną dietę i regularnie wykonywane ćwiczenia fizyczne, warto poddać się lipolizie iniekcyjnej, która jest świetną alternatywą dla usuwania tłuszczu metodą chirurgiczną. Lipoliza nie wymaga podania narkozy ani przebywania w szpitalu. Polega na wstrzyknięciu bezpośrednio do tkanki tłuszczowej specjalnego preparatu, który przenika w głąb komórek tłuszczowych, prowadząc do ich rozpadu. Uda nie tylko są wyraźnie smuklejsze po serii zabiegów (standardowo następuje utrata 2-4 cm w obwodzie), lecz także poprawia się wygląd skóry - jest bardziej napięta i gładsza, zmniejsza się miejscowy cellulit. Poddając się dodatkowo drenażowi limfatycznemu lub zabiegowi radiofrekwencji, możemy jeszcze szybciej zobaczyć finalny efekt, ciesząc się odmienionym wyglądem. Lipoliza iniekcyjna doskonale sprawdza się u szczupłych kobiet, które chcą pozbyć się niewielkiej ilości tkanki tłuszczowej (nie może być wykonana u osób chorujących na otyłość - tutaj dobrym rozwiązaniem będzie np. terapia Scizer).

Scizer - zabieg odchudzający na uda

Ostatnim, polecanym zabiegiem do likwidacji zbędnej tkanki tłuszczowej z ud jest Sicer, który korzysta z technologii HIFU. Zautomatyzowana głowica urządzenia działa na głębokości aż 13 mm, precyzyjny skaner emituje w głąb tkanki podskórnej wiązki ultradźwięków. System chłodzenia zapewnia pacjentce maksymalny komfort podczas zabiegu. Warto wspomnieć, że można poddać się Scizerowi o każdej porze roku. To nowoczesna procedura odchudzająca, a dzięki skoncentrowanym ultradźwiękom możemy pozbyć się nawet szczególnie opornego tłuszczu, a także tzw. skórki pomarańczowej. Działanie technologii HIFU sprawia, że nogi są wysmuklone i zgrabne, a co najważniejsze - uzyskane rezultaty są bardzo naturalne i trwałe. Co ważne - wystarczy zaledwie jeden zabieg, aby usunąć nadmiar komórek tłuszczowych!

Podsumowując, współczesna medycyna estetyczna pozwala zniwelować praktycznie każdy mankament kobiecej sylwetki, przywracając pacjentkom wiarę w siebie i poprawiając poziom samoakceptacji. Wymienione procedury zapewniają trwałą i bezpieczną redukcję objętości tkanki tłuszczowej z ud, to dla wielu kobiet ostatnia deska ratunku w sytuacji, gdy racjonalny sposób odżywiania i treningi nie przyniosły żadnych efektów. 

Dodatkowe informacje o liposukcji N.I.L., lipolizie iniekcyjnej, terapii Scizer oraz pozostałych zabiegach na szczupłe uda z zakresu medycyny estetycznej znajdziesz na stronie internetowej: bienkowscyclinic.pl

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena