Niewątpliwie wiosna to ta pora roku, gdy zmiana garderoby sprawia największą przyjemność. Jest lżej, bardziej kolorowo i różnorodnie. Moda męska w tym sezonie będzie stawiać na indywidualizm, na to, by wyróżnić się w tłumie oraz szczególnie zadbać o świetny wygląd. Oczywiście niezmiennie rządzi casual w szeregu bardzo różnych odmian, więc każdy z panów z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Data dodania: 2021-04-16

Wyświetleń: 621

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Co w modzie męskiej dzieje się wiosną?
  1. Odważne projekty
  2. Powrót lat 70.

Odważne projekty

Tegoroczna wiosna zaskoczy pastelami zarówno w opcjach total look, jak i w połączeniach z innymi barwami takimi jak dość uniwersalne i ponadczasowe szarości czy biel oraz czerń. Z drugiej strony delikatne barwy rewelacyjnie można zestawić również z intensywnymi odcieniami czy też z mocnymi akcentami. Tu niezwykle istotną rolę będzie grać biżuteria męska, która w tym wydaniu z pewnością wyjdzie na plan pierwszy.

Projektanci w tym sezonie stawiają na śmiałe połączenia bardzo różnych stylizacji. Tu będzie panować „wolna amerykanka” i pełen eklektyzm. Wyjątkowym zaskoczeniem staje się komplikacja strojów niemalże rodem z placu budowy z kreacjami turystycznymi czy też kreacjami niemalże prosto z wybiegu. Efekt – z pewnością taki zestaw zostanie zauważony, ale sprawdzi się tylko wówczas, gdy będziemy czuć się w takiej stylizacji czuć komfortowo.

Powrót lat 70.

To jeden z ważniejszych trendów na wiosnę i lato. Rewelacyjnie będą wyglądać wyjęte rodem z lat siedemdziesiątych spodnie na kant z szerokimi nogawkami, koszulka z kołnierzykiem polo i  kurtka pilotka z zamszu. Do kolekcji można dobrać również odpowiednie zegarki męskie, które podkreślą świetny styl. Nieco po drugiej stronie trendów jest moda oversize. Królują oczywiście bluzy, dresy oraz t-shirty. Hitem tego sezonu stały się również spodnie z super szerokimi nogawkami. Warto zauważyć również, że męska moda dość swobodnie radzi sobie z lawirowaniem nie tylko pomiędzy stylami, ale w zadziwiający sposób łączy ze sobą elementy bardzo eleganckie z tymi, które świadczą o luźnym  podejściu do rzeczywistości i kreowania osobowości.

Wiosną i latem do łask wrócą bermudy, ale nie będą one związane tylko z urlopami nad polskim morzem nad jeziorami lub też egzotycznymi wakacjami. Obecnie krótkie spodenki z kantem można łączyć także w miejskich trendach z marynarkami smart casual czy też z koszulkami. Te oczywiście muszą być włożone do środka. Każdy detal, nawet jak wydaje się przypadkowy, powinien być dobierany z najwyższą starannością. Efekt? Na pewno przykuwający uwagę. W taki sposób bowiem tworzy się świadomy wizerunek.

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena