Wiele zagranicznych firm podejmuje decyzję o zatrudnianiu polskich pracowników oraz na prowadzeniu swojej działalności w Polsce. Wiąże się to z tworzeniem wielu miejsc pracy. Aż czterysta centrów usług biznesowych, które działają w Polsce, a także na świecie, zatrudnia nawet do stu tysięcy pracowników. 

Data dodania: 2021-03-26

Wyświetleń: 534

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Znane firmy na świecie, które zatrudniają dużą liczbę pracowników w Polsce

Amazon firma, która dynamicznie rozwija się w Polsce, jak i na całym świecie


Jedna z firm, która może poszczycić się dynamicznym rozwojem to zdecydowanie Amazon. Pracę w tej firmie znalazło już wielu Polaków. Przez wiele lat wspierała polskich klientów oraz pomagała sprzedawać produkty od polskich przedsiębiorców w europejskich sklepach. Amazon posiada oddziały w wielu krajach, również w Polsce. Inwestuje oraz rozwija swoje działalności. Aktualnie to nie tylko największy sklep internetowy i jedna z najbardziej znanych marek, ale także wzór modelu biznesowego. Magazyny to centrum logistyki e-commerce, ponieważ cała realizacja zamówień odbywa się właśnie tam. Towar pochodzi od producenta i jest wysyłany bezpośrednio do klienta. Oprócz e-commerce firma zajmuje się także produkcją filmów, seriali, gier, czytników oraz dystrybucją e-booków. Amazon z każdym rokiem zwiększa skalę działalności, która poprzedza pasmo sukcesów. Jeśli zatem szukamy ciekawego zajęcia, w miłej atmosferze z elastycznym grafikiem, to praca w Amazon będzie idealnym wyborem.

Samsung, marka, która rozpoznawalna jest na całym świecie.

Kojarzona głównie z telewizorami, smartfonami, wyświetlaczami oraz sprzętem AGD - pralkami i lodówkami. Jednak Samsung to nie tylko elektronika, ale również statki czy parki rozrywki. To w przybliżeniu trzydzieści spółek zależnych w wielu sektorach gospodarki. Marka planuje również sprzedaż ubrań w Chinach. W czym jeszcze się specjalizuje? Jedną z pierwszych działalności firmy było sprzedawanie ubezpieczeń. Samsung posiada własną stocznię, jedną z największych. Zajmuje się również budową masowców, krążowników czy statków pasażerskich. Jedna ze spółek - Samsung Techwin zajmuje się przygotowaniem zabezpieczeń, takich jak na przykład monitoring czy broń, które same potrafią namierzyć i ostrzelać cel. Bez względu na to jaką pracę chcielibyśmy wykonywać, Samsung otwiera przed nami wiele możliwości.

Coca – Cola koncern napojów który już na dobre zakorzenił się w polskiej rzeczywistości

Firma, która zajmuje się branżą napojów, oferując pięćset marek na dwustu rynkach. Oprócz produktów Coca - Cola, firma na swoim koncie posiada również inne marki napojów, w tym napoje herbaciane i kawy mrożone, napoje gazowane, wody butelkowe, napoje dla sportowców czy soki. To jedna z najbardziej znanych i wartościowych marek. Nie ma się co dziwić, bowiem od wielu lat stawia na reklamę, w której zwraca uwagę na takie wartości jak dzielenie czasu z bliskimi i tradycję. Dzięki temu cały czas pojawia się u konsumentów na całym świecie. Coca - Cola jest mistrzem marketingu. Każdemu znana jest reklama z czerwoną ciężarówką, która kojarzy się ze zbliżającymi się świętami. Ponadto, jest marką, pod którą produkowane są inne napoje gazowane oraz niegazowane, jak na przykład: Nestea, Fanta, Cappy czy nawet Kropla Beskidu. Jeśli chcemy dzielić się ze światem orzeźwieniem, wywoływać uśmiech szczęścia oraz namawiać do budowania trwałych wartości, zapewne wybór tej pracy będzie strzałem w dziesiątkę.      

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena