Profil Użytkownika

O sobie

Jestem energiczną, kreatywną z dużą dozą empatii kobietą. Drażni mnie przemoc i okrucieństwo wobec zwierząt. Lubię spokój, harmonię i kreatywne zajęcia, które sprawiają, że mogę dać upust ogarniającym mnie emocjom – pisanie jest dla mnie formą wyrażenia siebie.

Zainteresowania

Interesuję się zdrowym stylem życia i ekologią. Lubie twórcze kreatywne zajęcia: czytam, piszę artykuły, uczę się obsługi programów graficznych, w wolnych chwilach robię zdjęcia.

W ludziach cenię

Empatię, szczerość, otwarty umysł i pogodę ducha.

Pokaż więcej

Minimalizm sposobem na życie

Rodzaj: Felieton

Minimalizm to nie cel sam w sobie. To złożony proces zmian, dzięki którym mamy możliwość odkryć to, co jest dla nas naprawdę ważne. Pozbycie się niepotrzebnym rzeczy, uporządkowanie przestrzeni wokół siebie to dopiero początek drogi. Drogi, która ma nas doprowadzić do szczęścia.

Wpływ księżyca na psychikę ludzką

Rodzaj: Artykuł

Tajemna moc księżyca znana jest od dawna. Nawet osoby, które sceptycznie odnoszą, się do oddziaływania księżyca na psychikę ludzką w głębi podświadomości czują, że nie jest on dla nas obojętny. Dowody wskazujące oddziaływanie księżyca na ludzkie zachowanie zdają się potwierdzać tę teorię. 

DDA – kim są i co o nich wiemy

Rodzaj: Artykuł

Dzieciństwo to szczególny czas. W tym okresie formują się predyspozycje osobowościowe. Niepełnoletność to czas beztroski i braku odpowiedzialności, jednak nie dla wszystkich. DDA dorastały w świecie, w którym same były za siebie odpowiedzialne. Traumatyczne wspomnienia z tego etapu sprawiają, że chętnie wymazałyby go z pamięci.

Makijaż korygujący i poprawa wyglądu

Rodzaj: Artykuł

Makijaż może podkreślać naturalne piękno, odejmować lat i tuszować niedoskonałości. Odpowiednio wykonany wyeksponuje zalety i doda blasku zmęczonej skórze. Makijaż to także doskonały sposób na zamaskowanie wszelkich schorzeń dermatologicznych, interwencji chirurgicznych i nieestetycznych zmian na odsłoniętej skórze.

Profil

Beata Błach

Autor
Napisz wiadomość
Artykułów:
9
Kod partnerski:
/p:126084

Data urodzenia:
2003-11-24
Dołączył:
2017-03-22 08:39:09
Województwo:
Mazowieckie

Ostatnie logowanie:
26-05-2020