Profil Użytkownika

O sobie

Jestem energiczną, kreatywną z dużą dozą empatii kobietą. Drażni mnie przemoc i okrucieństwo wobec zwierząt. Lubię spokój, harmonię i kreatywne zajęcia, które sprawiają, że mogę dać upust ogarniającym mnie emocjom – pisanie jest dla mnie formą wyrażenia siebie.

Zainteresowania

Interesuję się zdrowym stylem życia i ekologią. Lubie twórcze kreatywne zajęcia: czytam, piszę artykuły, uczę się obsługi programów graficznych, w wolnych chwilach robię zdjęcia.

W ludziach cenię

Empatię, szczerość, otwarty umysł i pogodę ducha.

Pokaż więcej
DDA – kim są i co o nich wiemy

DDA – kim są i co o nich wiemy

Dzieciństwo to szczególny czas. W tym okresie formują się predyspozycje osobowościowe. Niepełnoletność to czas beztroski i braku odpowiedzialności, jednak nie dla wszystkich. DDA dorastały w świecie, w którym same były za siebie odpowiedzialne. Traumatyczne wspomnienia z tego etapu sprawiają, że chętnie wymazałyby go z pamięci.

Makijaż korygujący i poprawa wyglądu

Makijaż korygujący i poprawa wyglądu

Makijaż może podkreślać naturalne piękno, odejmować lat i tuszować niedoskonałości. Odpowiednio wykonany wyeksponuje zalety i doda blasku zmęczonej skórze. Makijaż to także doskonały sposób na zamaskowanie wszelkich schorzeń dermatologicznych, interwencji chirurgicznych i nieestetycznych zmian na odsłoniętej skórze.