Początkowo używany wyłącznie przez profesjonalistów z branży detektywistycznej oraz przez służby specjalne, dziś lokalizator GPS stał się narzędziem po które coraz częściej sięgają również klienci z sektora prywatnego. Czym sobie zasłużył na swoją popularność? Przyjrzyjmy się bliżej temu wielofunkcyjnemu narzędziu i poznajmy jego zalety!

Data dodania: 2020-12-23

Wyświetleń: 651

Przedrukowań: 2

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Lokalizator GPS – niezawodne narzędzie do namierzania pojazdu

Precyzyjny lokalizator GPS – niezawodne wsparcie dla przedsiębiorców

Lokalizator jest prostym, a zarazem zaawansowanym urządzeniem, które umożliwia precyzyjne namierzenie pojazdu w czasie rzeczywistym, z dokładnością nawet do 2-3 metrów. To profesjonalne narzędzie okazuje się przydatne w wielu branżach, zwłaszcza w tych związanych z transportem i logistyką.

Lokalizatory GPS są nieocenione w przypadku kontrolowania całej floty pojazdów, bez względu na to, czy są to samochody osobowe, dostawcze czy też ciężarowe. Lokalizatory można również zastosować w przypadku pojazdów poruszających się na wodzie, np. łodzi lub statków. Z ich pomocą łatwo można prześledzić historię przemieszczania się pojazdu, wyznaczyć geo-strefę oraz uruchomić powiadomienia, informujące np. o przekroczeniu określonej prędkości, jak również o niskim poziomie baterii. Dzięki profesjonalnym lokalizatorom, śledzenie nawet dużej liczby pojazdów staje się zdecydowanie prostsze. Lokalizację można sprawdzać na wiele sposobów, np. za pośrednictwem aplikacji w telefonie komórkowym bądź w przeglądarce internetowej. Profesjonalne urządzenia do monitoringu GPS działają na całym świecie, umożliwiając stałe kontrolowanie swoich pojazdów również poza granicami naszego kraju.

Wiele profesjonalnych lokalizatorów, w tym popularne wśród klientów lokalizatory Trackimo, zostało wyposażonych w specjalny magnes, który umożliwia łatwe zamocowanie urządzenia np. do podwozia samochodu. Ponadto profesjonalne lokalizatory posiadają wytrzymałą hermetyczną obudowę, która chroni je przed uszkodzeniem i zapewnia nieprzerwaną pracę nawet w trudnych warunkach atmosferycznych.

Przy wyborze lokalizatora do profesjonalnego użytku, warto zwrócić szczególną uwagę na wydajność baterii. W zależności od modelu, lokalizatory zapewniają czas pracy nawet do 20 dni w trybie czuwania!

Lokalizatory GPS – zastosowanie w użytku prywatnym

Oprócz licznych profesjonalnych zastosowań, lokalizatory są również wykorzystywane przez prywatnych użytkowników, np. do śledzenia samochodu małżonka podejrzanego o zdradę, bądź do kontrolowania bezpieczeństwa dziecka. Małe urządzenie, takie jak lokalizator GPS Trackimo, z łatwością można umieścić np. w torebce lub w plecaku w taki sposób, aby nie został on przypadkowo wykryty.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena