Dobry monitor komputerowy zapewni nam odpowiedni komfort odbioru treści zarówno przy codziennej pracy, jak i podczas beztroskich chwil rozrywki. Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę przy wyborze sprzętu oraz który sklep internetowy wyróżnia się atrakcyjną i sprawdzoną ofertą. Poznaj szczegółowe informacje.

Data dodania: 2020-12-14

Wyświetleń: 492

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Jak wybrać idealny monitor do komputera? Ruszamy na zakupy!

Najważniejsze parametry

Zakup monitora dostosowanego do osobistych potrzeb może być trudnym zadaniem. Wiele zależy od tego, jakie funkcje urządzenie będzie pełnić. Inną specyfikacją charakteryzuje się monitor biurowy, a inną gamingowy. Dlatego przed zakupem warto dokładnie przeanalizować wszystkie szczegóły techniczne, które pozwolą nam sięgnąć po idealne urządzenie.

  • Długość przekątnej – większy ekran sprawdzi się znakomicie wśród graczy, a także miłośników kina. Niejednokrotnie relatywnie duże monitory stanowią wsparcie dla profesjonalnych grafików czy montażystów. 
  • Rozdzielczość – ekrany o wysokiej rozdzielczości pozwolą nam dostrzec każdy szczegół na ekranie. Te najlepsze sprzęty wyróżniają się jakością 4K. Jednak najbardziej popularne modele na rynku obsługują standard Full HD. 
  • Częstotliwość odświeżania – to jeden z najbardziej istotnych parametrów dla entuzjastów wirtualnej rozrywki. Im wartość ta jest wyższa, tym więcej klatek na sekundę przekaże ekran, a to przełoży się na komfort rozgrywki.
  • Czas reakcji – parametr ten podaje się w milisekundach. Mówi o tym, jak szybko monitor realizuje polecenie użytkownika. Niektóre gamingowe modele osiągają czas nawet 1 ms. 
  • Dodatkowe funkcje – dziś producenci implementują na pokłady monitorów funkcje ochrony wzroku (np. w postaci redukcji szkodliwego dla oczu niebieskiego światła). Zdecydowanie warto postawić na takie rozwiązanie. 

Którą ofertę warto rozważyć? Doskonałą propozycją może być iiyama-sklep. Każdego dnia strona gości wielu klientów, którzy sięgają po najlepsze propozycje na rynku. 

Wiele możliwości

Klienci sklepu internetowego iiyama mogą wybierać spośród wielu monitorów o zróżnicowanym charakterze. Każdy z nich wyróżnia się kapitalną jakością i cieszy się pozytywnymi opiniami ze strony klientów i recenzentów. Nie brakuje tu urządzeń przeznaczonych do pracy biurowych, sprzętów dla graczy, monitorów wielkoformatowych, czy też monitorów dotykowych. Wiele urządzeń dostępnych jest w bardzo atrakcyjnych cenach. Ponadto kupujący mogą sięgnąć po uchwyty i niezbędne akcesoria, filtry prywatyzujące i wzmacniające, a także infokioski oraz obudowy. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą, gdyż każdy znajdzie tu coś dla siebie. 

Zawsze udane zakupy

Sklep internetowy iiyama powstał z inicjatywy prawdziwych profesjonalistów. Dzięki temu każdy z kupujących może zasięgnąć wielu cennych porad, aby móc wybrać monitor, który perfekcyjnie sprawdzi się w domu, czy w biurze. Ponadto w ofercie nie brakuje interesujących nowości. Nic dziwnego, że tak wielu kupujących decyduje się na zakup monitora japońskiego producenta. Dołącz do wielu zadowolonych użytkowników i ciesz się kapitalną jakością obrazu każdego dnia.

fot. materiały prasowe

Licencja: Creative Commons
0 Ocena