Stawiasz na jakość i stylowe wykończenie dla swojego domu? Świetnie! Dowiedz się więcej o oknach HST — rozwiązaniu, które łączy trwałość aluminium z nowoczesną formą.

Data dodania: 2020-10-16

Wyświetleń: 729

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 1

WIEDZA

-1 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Jak uczynić Twój dom wyjątkowym? Spróbuj okien HST

Wybór okien HST to sposób, by zrealizować marzenie o wyjątkowym wnętrzu. Warto połączyć jakość z nowoczesnym designem i wygodą. Duża powierzchnia przeszkleń, trwałość, czy możliwość spersonalizowania projektu pod swoje potrzeby — to tylko kilka z możliwości, jakie oferuje firma Talmet w swojej ofercie okien HTS. 

Lepsze okno na świat

System HST to inaczej "drzwi podnoszono-przesuwne". Jak to wygląda w praktyce? Okna tego typu mają jedno skrzydło przesuwne, a jedno stałe. Skrzydło ruchome przemieszcza się po ukrytej w podłodze szynie. By okno uchylić, wystarczy zatrzymać ruchome skrzydło w wybranym miejscu i opuścić je przy użyciu klamki. Dzięki temu skrzydła pomimo dużych rozmiarów są praktyczne i łatwe w obsłudze.

Aluminium — trwałość i nowoczesność

Aluminium to materiał chętnie wykorzystywany w nowoczesnym budownictwie. Zapewnia on trwałość, a także umożliwia wykonanie odważnych projektów, takich jak okna HST z dużymi powierzchniami przeszklonymi. Ramy okien z aluminium są wytrzymałe, dzięki czemu niestraszne im obciążenia, czy czynniki atmosferyczne i mikrobiologiczne. Wpisują się one doskonale w estetykę współczesnych projektów architektonicznych, jednocześnie zapewniając energooszczędność i możliwość stworzenia naprawdę innowacyjnych projektów dla swojego domu. 

Okna na miarę możliwości

Marzenie o wyjątkowych wnętrzach sprawia, że możliwość personalizowania poszczególnych elementów wyposażenia to okazja, by zadbać o oryginalność i funkcjonalność skrojoną na miarę. Dlatego też okna HST dostępne są na indywidualne zamówienie, które od A do Z jest dostosowane do potrzeb klienta. Okna można zamówić na dowolny wymiar, wybrać rodzaj szyb takich jak: przezierna, mleczna, refleks, dopasować kolory ram, określić klasę termiczną, czy zastosować niski próg. Możliwości jest tyle, ile potrzeb klientów. 

Systemy okienne 

Okna HST świetnie sprawdzają się do domów, jak i firm, czy sklepów. Tym samym można wybrać wśród kilku systemów okiennych przeznaczonych do konkretnych potrzeb. Warto zapoznać się bliżej z rodzajami systemów okiennych dla domów takich jak Genesis i Star. 

Genesis

To system do konstruowania okien w budynkach jednorodzinnych o świetnym stosunku ceny do jakości. Zastosowano w nim prócz klasycznej uszczelki centralnej także najnowsze materiały izolacyjne, jak uszczelkę termiczną, która zapewnia nie tylko  bardzo wysoką szczelność okien, ale też wpływa na ich wyjątkową estetykę. Co więcej, parametry termiczne już teraz spełniają wymagania, które będą obowiązywać od 2021 roku. 

Star

System Star jest przeznaczony do projektowania okien, które wymagają świetnej izolacji termicznej, zwłaszcza do budynków niskoenergetycznych. Nie zmienia to faktu, że okna te podniosą komfort cieplny także w standardowych obiektach. Świetnie sprawdzą się do dużych przeszkleń w domach o nowoczesnym projekcie.

Jakość na wyciągnięcie ręki  

Dzięki oknom HST można połączyć dużą powierzchnię przeszklenia z łatwością otwierania. To świetnie sprawdza się w nowoczesnych domach, w którym okna mają się wyróżniać, zapewniać świetną termoizolację, a jednocześnie spełniać wszystkie indywidualne potrzeby.

Ten typ okien sprawia, że do wnętrza dostaje się naprawdę dużo światła, bo szyba wypełnia praktycznie całą powierzchnię ściany. Tym samym okna HST świetnie optycznie powiększają przestrzeń w mniejszych wnętrzach, jak i sprawiają, że dom wydaje się bardziej przestronny. 

Wybór okien HST sprawi, że Twój dom będzie wyglądał nowocześnie i lekko nie tylko z zewnątrz, ale także w środku. Okna zapewniają świetne oświetlenia wnętrza, a także jego otwarcie na to, co za nimi — w tym na otaczającą przyrodę. Jeśli marzy Ci się projekt skrojony na miarę potrzeb, który doda charakteru Twojemu mieszkaniu, a jednocześnie zapewni komfort cieplny i wysoką jakość wykonania to sprawdź ofertę okien HST. 

Licencja: Copyright - zastrzeżona
-1 Ocena