Fale upałów coraz częściej nawiedzają Polskę w czasie lata, a zimą problem smogu staje się coraz poważniejszy. Klimatyzacja do domu pomaga przeciwdziałać obu problemom, dlatego jej montaż w mieszkaniu jest polecany każdemu. Sprawdź, dlaczego warto korzystać z klimatyzatorów i oczyszczaczy powietrza w jednym urządzeniu.

Data dodania: 2019-07-09

Wyświetleń: 4112

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 1

WIEDZA

-1 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Klimatyzacja - chłodne i czyste powietrze w Twoim domu

 

1. Wydajny klimatyzator do mieszkania

2. Oczyszczacz powietrza wsparciem dla alergików i astmatyków

Klimatyzator i oczyszczacz powietrza w jednym urządzeniu to znakomite rozwiązanie nawet do małych mieszkań. Dzięki dwufunkcyjnemu urządzeniu przez całe lato można cieszyć się chłodem w czasie upałów, a także usuwać z powietrza zanieczyszczenia. Obie funkcje docenią zarówno single i bezdzietne pary, jak i rodziny z dziećmi oraz seniorzy. Sprawdź, dlaczego warto zainstalować klimatyzację do domu.

Wydajny klimatyzator do mieszkania

Klimatyzacja do domu działa niezawodnie w czasie każdych upałów. Gdy słupki rtęci na zewnątrz przekraczają 30 stopni Celsjusza, w mieszkaniu bez trudu utrzymuje się komfortową temperaturę. Montaż klimatyzacji ułatwia radzenie sobie z upałami, utrzymującymi się nawet przez wiele dni. Ze względu na zmiany klimatyczne i coraz częstsze pojawianie się afrykańskich mas powietrza w Europie Środkowej, klimatyzacja do firmy lub domu staje się koniecznością. Dzięki niej można skutecznie schłodzić wnętrze, nawet gdy mury są nagrzane. Dodatkowo klimatyzator niweluje potrzebę częstego wietrzenia, gdyż przez cały dzień w pomieszczeniu czuje się przyjemną świeżość. Nawet po kilku dniach bez otwierania okien, powietrze w domu jest chłodne, a uczucie zaduchu znika.

Oczyszczacz powietrza wsparciem dla alergików i astmatyków

Montaż klimatyzacji można połączyć z jednoczesną instalacją oczyszcza powietrza. Klimatyzator z funkcją usuwania zanieczyszczeń z powietrza jest szczególnie przydatny w domach alergików i astmatyków. Dzięki niemu pyłki roślin, sierść zwierząt i inne alergeny zostaną usunięte za pomocą specjalnego filtra. Serwis klimatyzacji obejmuje jego wymianę, dlatego funkcja oczyszczania powietrza działa sprawnie przez cały rok, nawet gdy w domu mieszka zwierzę. Klimatyzator pomaga w szczególności silnym alergikom w okresie pylenia traw, a także osobom uczulonym na kurz i roztocza. Ponadto wspiera zdrowie seniorów cierpiących na schorzenia układu oddechowego, usuwając zimą z powietrza szkodliwe pyły PM2,5 i PM10, które dostają się do mieszkania wraz ze smogiem.

Dowiedz się więcej na wroclaw-klimatyzacja.pl, gdzie zamówisz montaż i przegląd klimatyzacji.

Licencja: Copyright - zastrzeżona
-1 Ocena