Wieczór panieński to jedna z tych okazji, które wymagają szczególnej oprawy. Przy jej organizowaniu świetnie sprawdzają się dedykowane ozdoby, gadżety i upominki. Te, niestety, bywają kosztowne. Ale są metody, by za niewielkie pieniądze przygotować zabawne akcesoria. Jak? Podpowiadamy!

Data dodania: 2018-10-09

Wyświetleń: 806

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Wieczór panieński – jak go przygotować?

Rozsądne planowanie

Metodą na to, by na wieczór panieński nie wydać majątku, jest samodzielne opracowanie całej koncepcji i wdrożenie jej w życie. Od miejsca zabawy, przez przekąski, napoje, aż do personalizowanych drobiazgów.

Jeśli więc nie mamy nieograniczonego budżetu, zacznijmy od wyboru tańszej lokalizacji. W tej roli najlepiej się sprawdzi… mieszkanie! Własną przestrzeń możemy ozdobić tak, jak chcemy i nie wydamy zbyt wiele na wynajem loży czy stolika.

Te pierwsze oszczędności warto przeznaczyć na skrupulatne i piękne ozdobienie lokalu. Tak, by przyszła panna młoda na zawsze zapamiętała tę wyjątkową noc.

Dobrym pomysłem na ozdobienie mieszkania są naklejki, które pozwolą nam dopasować powierzchnię do wydarzenia. To dużo tańsze rozwiązanie niż kupowanie dedykowanych gadżetów, kubków, talerzyków i kieliszków.

Druk naklejek pozwala naprawdę sporo zaoszczędzić. I to bez uszczerbku na wystroju! Mamy bowiem szansę samodzielnie dobrać wzór, a nawet zlecić wykonanie naszego własnego projektu!

Naklej to!

Drukowane naklejki idealnie się sprawdzą jako ozdoby naczyń. Różne żartobliwe napisy i grafiki ubarwią nawet najprostsze przedmioty.

Na rynku są także specjalne nalepki podłogowe, którymi możemy w ciekawy sposób ożywić przestrzeń. Welon, suknia ślubna i błękitna podwiązka umieszczone pod krzesłem panny młodej pięknie uzupełnią projekt lokalu.

Obkleić warto również drzwi do mieszkania – niech nas widzą! To dobra metoda na zaznaczenie miejsca imprezy i, jednocześnie, prośba o sąsiedzką wyrozumiałość w wyjątkową noc.

Pamiątkowe skarby

Wieczór panieński to chwila, w której przyszła mężatka powinna się poczuć naprawdę wyjątkowo. To wtedy wspominamy najlepsze, najbardziej szalone chwile i przyjacielskie przygody. Wtedy też snujemy plany na przyszłość.

Warto obdarować pannę młodą wyjątkowym upominkiem. Świetnie sprawdzą się w tej roli albumy ze zdjęciami. Wspólnie spędzone chwile zostaną wtedy z nią na zawsze! Kolejne kartki powinny być odpowiednio ozdobione i podpisane.

Tutaj też możemy skorzystać z nalepek, np. takich w kształcie chmurek, w których zanotujemy zabawne dialogi albo swoje wersje wydarzeń z konkretnego dnia i miejsca.

Wszystko to sprawi, że wieczór panieński stanie się chwilą naprawdę wyjątkową. Taką, której żadna kobieta nie zapomni. Nie trzeba wcale wydawać na tę imprezę majątku. Wystarczy kreatywne podejście do zadania i wszyscy na pewno będą zadowoleni!

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena