Już niemalże tradycją podczas przyjęcia weselnego stały się podziękowania Pary Młodej kierowane do rodziców i najbliższych.  Przybierają one rozmaite formy, w zależności od pomysłowości i usposobienia narzeczonych. Jednym z oryginalnych i nieszablonowych pomysłów jest nakręcenie krótkiego filmu, który zapadnie w pamieć.

Data dodania: 2018-08-23

Wyświetleń: 589

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Podziękowania dla rodziców w postaci filmu - sentymentalny prezent na zawsze!

Oczywiście główne role w filmie dla rodziców grają Państwo Młodzi, w którym pokażą w końcu, że obraz niejednokrotnie jest w stanie więcej przekazać niż słowa…

Rzecz jasna wciąż najbardziej popularną metodą podziękowań dla rodziców jest wygłaszana przemowa. Moment ten jest jednak często kojarzony z rutyną, a wręcz obowiązkiem. Często Parze Młodej towarzyszy stres - w końcu nie lada wyzwaniem jest wygłoszenie przemowy przed kilkudziesięcioma osobami, gdzie oczy wszystkich zgromadzonych skierowane są właśnie na nas. Warto więc rozważyć alternatywne sposoby umożliwiające przekazanie swych uczuć, w końcu to jedna z najbardziej wzruszających chwil podczas całego przyjęcia weselnego.

Film stworzony z myślą o rodzicach i najbliższych jest doskonałym narzędziem pozwalającym przyciągnąć uwagę i zainteresować gości. Nagranie wyrażające podziękowanie za wsparcie rodziców, z pewnością będzie dla nich dużym zaskoczeniem i sporą dawką emocji. Warto zauważyć, że taki klip jest całkowicie spersonalizowany, dzięki czemu jest wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju. Ten kilkuminutowy teledysk realizowany jest zwykle przed ślubem. Przyjmuje różnorodne konwencje, w zależności od upodobań Pary Młodej i jej najbliższych. Filmik może być zrealizowany w sposób zabawny, dowcipny czy też sentymentalny oraz intymny. Aby sprawić radość najbliższym, jako podkład do filmu warto wybrać ulubione utwory naszych rodziców, przywołujące mile wspomnienia oraz ciepłe skojarzenia. Jednym z największych atutów takiego pomysłu jest fakt, że stanowi on trwałą i wyjątkową pamiątkę z uroczystości. Nagranie można później sprezentować rodzicom, tak by w każdej chwili mogli do niego wrócić.

Nagraniem filmu zajmują się firmy, profesjonalnie działające na runku wideofilmowania ślubnego. Kamerzyści, często w swych ofertach weselnych przedstawiają szereg usług dodatkowych, w tym min. filmy stanowiące podziękowanie rodzicom, które wyświetlone są podczas przyjęcia weselnego. Jeśli więc rozważają Państwo korzystanie z usług kamerzysty podczas wesela, warto zwrócić uwagę, czy w pakiecie oferowanych przez niego usług, znajduje się teledysk dedykowany rodzicom. Można w nim podziękować za wszystko to, czym przez te lata obdarowywali nas rodzice, za ich trud w wychowaniu, cierpliwość, wyrzeczenia jak i zaszczepione pasje, wartości itd. Może to przybierać różne formy, lecz co najważniejsze - zawsze jest to szczerze i zapadające w pamieć najbliższych jak i zgromadzonych gości.

Wesele to doskonała okazja, by wyrazić uczucia, jakimi darzymy rodziców, często skrywane przez lata. Forma, w jakiej wyrazimy swoją miłość nie ma większego znaczenia. Film weselny jest bardzo interesującą alternatywą, nie zapominajmy jednak, że najważniejsza w tym wszystkim jest szczerość i autentyczność.

Licencja: Creative Commons