Jednym z bardzo modnych sportów ekstremalnych jest ostatnio paintball, który polega na strzelaniu kulkami z farbą z karabinków gazowych. Rewelacyjna gra dla nabuzowanych testosteronem facetów, ale też i kobiet, które chcą się wyżyć po całym tygodniu harówki…

Data dodania: 2008-10-07

Wyświetleń: 4570

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Jednym z bardzo modnych sportów ekstremalnych jest ostatnio paintball, który polega na strzelaniu kulkami z farbą z karabinków gazowych. Rewelacyjna gra dla nabuzowanych testosteronem facetów, ale też i kobiet, które chcą się wyżyć po całym tygodniu harówki… W całej Polsce organizowanych jest co raz więcej imprez paintballowych, np. buty ślubne. Paintball polega na rozgrywaniu kolorowych bitew i jest niezwykle wciągającym sportem.
Są różne powody aby zagrać w paintball: adrenalina, sport, zabawa… Ale finał zawsze jest ten sam: ktokolwiek zagra w paintball, ten zawsze wraca. Do paintballa przyciągają niepowtarzalne emocje, niezapomniane przeżycia, zdrowa rywalizacja i świetna zabawa. W paintballu najważniejsza jest gra fair play, sportowa rywalizacja i miłe spędzanie czasu. Nic tak nie łączy ludzi jak wspólny wysiłek czy wygrana a czasem i porażka, z którą trzeba się pogodzić. W wojnie paintballowej bowiem, tak jak i w tej prawdziwej muszą być przegrani, aby mogli być zwycięzcy. Paintball to nieraz pot i łzy, ale smak zwycięstwa wynagradza wszystko. Satysfakcja po wygranej bitwie jest nie do opisania! Paintball to gra dla każdego! Wieczór kawalerski, impreza integracyjna, weekend z przyjaciółmi, wypad z dorastającym synem… Rewelacyjnym rozwiązaniem jest paintball Kraków! Tu można znaleźć miejsca gdzie ludzie toczą bitwę a później odpoczywają przy wspólnym grillu. Obojętne czy ma to być paintball w weekend, czy w tygodniu, bez znaczenia, czy ma to być wczesny ranek, czy późny wieczór paintball Kraków daje takie możliwości! Są różne opcje w paintballu, różne możliwości. Można zagrać w wersje sportową, tzw. speedball, gdzie liczy się zwinność, szybkość i spostrzegawczość. Tam adrenalina sięga zenitu a wszystko rozgrywa się w piorunującym tempie… Można też zagrać w paintball leśny, gdzie liczy się taktyka, jak w grach strategicznych. Tu paintball stawia na myślenie. Podchody, skradanie się do przeciwnika czy wyczekiwanie na jego błąd rewelacyjnie scalają drużynę, uczą logicznego myślenia. Są możliwe różne wersje gier: jest tzw. dead match, który polega na całkowitym wybiciu przeciwnej drużyny, są też bitwy polegające na odbiciu budynku, czy rozgrywki o flagę. W paintballu każdy znajdzie coś dla siebie, cos co odpowiada jego charakterowi- może niczym Rambo ruszyć w pojedynkę na drużynę przeciwną, lub jak skrytobójca czyhać w zaroślach na swoją ofiarę. Do paintballa nadaje się każdy. Od nastolatka, poprzez studentów, aż do profesorów i dyrektorów wielkich firm.

Licencja: Creative Commons