Większość kobiet cierpi z powodu słabych, łamliwych i nieestetycznych paznokci, a próby ukrycia ich pod zwykłymi lakierami kończą się powstawaniem brzydkich odprysków. Na szczęście na rynku od jakiegoś czasu istnieją lakiery hybrydowe, które nadają trwałość manicureu nawet do 3 tygodni. Ich istotą są baza i top do hybryd.

Data dodania: 2018-02-15

Wyświetleń: 3037

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Baza i top do hybryd dla idealnego manicure

Popularność hybrydy zawdzięczają swoim cechom, przy pomocy których świetnie zdają egzamin przy kreowaniu trwałego manicure. Fundamentalną sprawą jest to, że głównymi elementami, za pomocą których uzyskujemy wspomnianą trwałość są baza i top do hybryd. To za ich sprawą mamy możliwość utrzymać w nienagannej formie zdobienie na naszej płytce paznokcia nawet przez 3 tygodnie. Stanowi to niesłychane ułatwienie w codziennym  życiu, które zapewnia nam ładnie wyglądające paznokcie, a tym samym dłonie.

Typy baz i topów do hybryd

Najlepiej, żeby baza i top do hybryd były odpowiedniej jakości, w odmiennym przypadku nie posiadamy gwarancji, że nasz manicure ostanie się przez długi czas. Zależnie od marki, na rynku występuje dużo odmian baz i topów. Doskonale zadanie spełniają bazy witaminowe, które oprócz utwardzania płytki i jej chronienia wzmacniają oraz dbają o paznokcie. Z kolei pośród topów dobrze funkcjonuje ten No Wipe, który nie wymaga przemywania cleanerem. Powodzeniem cieszą się także topy matowe.

Fundament to baza i top do hybryd

Właściwa baza i top do hybryd to droga do perfekcyjnego manicureu. Jeżeli połączymy je z ciekawymi odcieniami lakierów hybrydowych lub sięgniemy po rozmaite efektowne pyłki stworzymy szałową oraz długotrwałą stylizację. Wśród najładniejszych możliwych do uzyskania zdobień wymienić można efekt chromu, syrenki czy lustra.

Przyśpieszone szkolenie ze stylizacji lakierami hybrydowymi

Do dobrego manicureu hybrydowego oprócz bazy i topu niezastąpione są również lakiery hybrydowe, lampa, cleaner oraz akcesoria, takie jak: pilnik, pędzelek czy kopytko. Wstępnym krokiem jest odepchnięcie skórek a także zmatowienie paznokci, a także jej przemycie cleanerem. Następnie wymagane jest, aby  jedno po drugim zaaplikować bazę, lakier oraz top. Nie zapomnij aby każdą warstwę utwardzić w lampie. I gotowe! Idealne paznokcie za każdym razem.

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena