Aranżując nasze wnętrza, staramy się o to, aby były wyjątkowe i nowoczesne. Coraz częściej szukamy dodatków, które urozmaicą nasz dom czy mieszkanie.

Data dodania: 2018-02-13

Wyświetleń: 446

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 1

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

1 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Znajdź idealny obraz dla Twojego wnętrza!

Jakie rozwiązania powinniśmy rozważyć, jeżeli musimy zaprojektować wnętrze naszej kuchni, sypialni lub salonu? Co będzie uniwersalnym dodatkiem, który sprawdzi się w każdym pomieszczeniu? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań, znajdziecie w naszym artykule.

Szukając najlepszego rozwiązania, postanowiliśmy wybrać uniwersalny produkt, który można dostosować do każdego wnętrza. Jednym z dodatków, które idealnie sprawdzi się w każdym pomieszczeniu, są obrazy.

Przygotowaliśmy dla Was kilka wskazówek, dotyczących tego, jak odpowiednio dobrać je do konkretnego wnętrza.

OBRAZY DO SYPIALNI

Sypialnia to nasza oaza spokoju, w której ładujemy baterię na następne dni, dlatego dobierz obrazy, które będą zapewniały poczucie relaksu oraz odprężenia. Możesz nawiązać również do miłych wspomnień związanych z wakacjami. Motyw morza, jeziora lub gór, jest bardzo często, wykorzystywany na obrazach w sypialni.

OBRAZY DO KUCHNI

Stają się coraz popularniejszym dodatkiem, który często urozmaica kuchenną przestrzeń. Możesz sięgnąć po obrazy, które przedstawiają, na przykład: roślinność w szczególności kwiaty.

OBRAZY DO SALONU

Stanowią bardzo często duże wyzwanie. Powinniśmy starannie dopasować je do naszego wnętrza oraz zakupionych mebli. Ostatnio niezwykle popularne są obrazy, składające się z kilku części, na przykład: jesienny wodospad przedstawiony na 5 poszczególnych obrazach, które różnią się wielkością. Staraj się dobierać kolory obrazów w taki sposób, aby stanowiły kontrast ze ścianą.

Załóżmy, że masz salon w szarej tapecie, wówczas warto, zainwestować w obraz, który na przykład przedstawia fuksjową magnolię lub piękną panoramę Manhattanu.

Bez względu na to, jakie wnętrza aranżujesz, postaraj się o to, aby wybierać dodatki, które podkreślają jego urok. Do kuchni możesz, zamówić piękny obraz, przedstawiający świat herbaty. Do sypialni kremowe tulipany, a w salonie z pewnością świetnie sprawdzą się obrazy przedstawiające, na przykład tańczące postacie, zwierzęta lub zegar.

Wiele inspiracji oraz porad znajdziesz w sklepach internetowych z obrazami.

Licencja: Copyright - zastrzeżona