Zbliża się koniec tygodnia. Idziesz na imprezę i chcesz wyglądać pięknie. 

Data dodania: 2016-11-04

Wyświetleń: 684

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Korygująca bielizna – twoja tajna broń

Pragniesz uwolnić się od codziennego, biurowego uniformu. Masz ochotę włożyć coś szałowego. Tak się szczęśliwie składa, że w myślach dokonałaś już wyboru, który jest IDEALNY na tę okazję. Ubierasz więc upatrzoną sukienkę / spódnicę / bluzkę, stajesz przed lustrem i… szału nie ma. No, niby nie jest najgorzej, ale nie takiego efektu oczekiwałaś. Tu coś wystaje, tam coś uwiera i w dodatku marszczy się tam, gdzie nie powinno.

Od jutra zaczynasz ćwiczyć i zdrowiej się odżywiać, to jasne :). Jednak impreza jest dziś. Najlepszy plan treningowy nic ci w tej chwili nie pomoże. W takiej sytuacji uratować cię może jedynie bielizna modelująca. Dlatego zawsze warto mieć ją w pogotowiu.

Na rynku bieliźniarskim dostępny jest tak duży wybór produktów, że z pewnością znajdziesz coś dla siebie. I nie mówimy tu tylko o klasycznych majtkach z wysokim stanem (np. figi modelujące Merry Style 06 47) ale również o pomysłowych halkach, koszulkach czy body (np. Body Merry Style 06 718).

Jest oczywiście kilka zasad, którymi warto się kierować, aby służyła ci ona jak najlepiej.

  • Bielizna wyszczuplająca powinna mieć taki sam rozmiar jak ta, którą nosisz na co dzień

Wiele kobiet, w nadziei na uzyskanie jeszcze lepszych efektów modelujących, kupuje bieliznę wyszczuplającą w rozmiarze mniejszym niż ten, który noszą zazwyczaj. Jest to dość częsty błąd. Po pierwsze sprawia to, że jest ona niewygodna.  Po drugie, zbyt mocny ucisk w pewnych partiach ciała, może przynieść rezultat wręcz odwrotny do zamierzonego. Nie chcemy przecież uzyskać efektu – wylewających się znad krawędzi bielizny – wałeczków.

  • Zakładaj na specjalne okazje

Choć nowoczesna, dobra gatunkowo, bielizna modelująca potrafi być bardzo wygodna, nie powinnyśmy jej nosić codziennie. Nie zapominajmy – koryguje ona naszą naturalną sylwetkę. Tu zasada jest podobna, jak w przypadku szpilek. Świetnie sprawdzają się od wielkiego dzwonu, ale na co dzień? Lepiej z nimi nie przesadzać.

PORADA! Jeśli lubisz rozwiązania 2w1, zwróć uwagę na rajstopy wyszczuplające (np. model Antie M5114). Świetnie radzą sobie z kamuflowaniem drobnych mankamentów sylwetki i są niezwykle praktyczne

Licencja: Creative Commons
0 Ocena