Czy zastanawiałeś się kiedyś czy można zarobić przez internet? - oczywiście, że tak. Mogą to być zarówno drobne kwoty jak i duże pieniądze przekraczające dochód na etacie. Wszystko zależy od naszego zaangażowania i wytrwałości w dążeniu do celu.

Data dodania: 2016-01-19

Wyświetleń: 945

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Sposobów na zarabianie w internecie jest naprawdę sporo. Sami możecie wybrać najodpowiedniejszy dla siebie.  Ciekawsze z nich to:

- własna strona internetowa - zarabiamy wtedy poprzez wynajem powierzchni reklamowej, artykuły sponsorowane itp. By stworzyć stronę, nie trzeba mieć aktualnie dużej wiedzy na ten temat. Dostępne są różne programy które przeprowadzą nas "za rękę" przez proces tworzenia strony.

- kanał na yt - tutaj również zarabiamy poprzez reklamy. Najważniejsze w tym sposobie jest aby filmik był ciekawy i zdobywał dużą ilość wyświetleń. Jeszcze lepiej jeśli zdobywamy subskrybentów i wrzucamy częściej filmiki (nie będę podawał przykładów osób które zarabiają w ten sposób, ale na pewno znasz jakichś).

- copywriting - pisanie tekstów do publikacji. Jeśli ktoś potrafi pisać dłuższe teksty i nie sprawia mu to problemów to jest to bardzo ciekawa metoda.

- programy partnerskie - promujemy różne produkty i otrzymujemy prowizję. Najlepsze chyba są kredyty i konta bankowe, ponieważ prowizje tutaj są naprawdę wysokie.

- klikanie reklam, wypełnianie ankiet itp. - stawki co prawdą nie są tutaj za wysokie, ale mamy możliwość polecania stron swoim znajomym (lub ludziom których nie znamy osobiście - np. na forach internetowych). Otrzymujemy wtedy również % od ich zarobków. Początkowy zarobek tym sposobem może wydać się niewielki, ale jeśli skutecznie promujemy to potrafi sporo wzrosnąć. 

- inwestycje - jeśli mamy własny kapitał to możemy zainwestować pieniądze. Oczywiście im większą kwotę można zarobić w ten spobób tym większe ryzyko utraty środków. Sami musimy zdecydować czy jesteśmy skłonni zaryzykować by więcej zarobić, czy lepiej mniejszy zysk ale bez ryzyka.

- uploading - wrzucamy jakiś plik do internetu i otrzymujemy wynagrodzenie za każdym razem, gdy ten plik ktoś ściągnie.

Praca w domu ma niewątpliwie swoje zalety. Pracujemy kiedy chcemy i ile chcemy, ale im więcej czasu na to poświęcimy tym zarobki będą większe. Z czasem możemy dojść do sytuacji, że nie musimy już nic robić, a cały czas zarabiamy. Wielu się na pewno zniechęci na początku, ale Ci, którzy wytrwają zobaczą jak ich zarobki systematycznie rosną. Jedyne czego będą żałować to tego, że tak późno zaczęli. 

Licencja: Creative Commons