Od dłuższego czasu zmagasz się ze skórką pomarańczową? Do tej pory nie trafiłaś na rozwiązania, które pozwoliłyby ci uwolnić się od tego mało estetycznego defektu? 

Data dodania: 2015-08-17

Wyświetleń: 953

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 1

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

1 Ocena

Licencja: Creative Commons

Najlepsze sposoby na cellulit

Poznaj najlepsze sposoby na cellulit, które cieszą się popularnością wśród kobiet na całym świecie. Dzięki nim wreszcie zapomnisz o kompleksach, śmiało i bez skrępowania odsłonisz swoje ciało!

Niezawodne kosmetyki antycellulitowe

Walcząc z cellulitem, większość kobiet sięga w pierwszej kolejności po antycellulitowe kosmetyki. Jest to dobra metoda, ponieważ gotowy preparat otrzymujemy bez konieczności jego wcześniejszego przygotowania.

Pamiętaj jednak, że nie wszystkie specyfiki kosmetyczne uznawane są za najlepsze sposoby na cellulit. Miej świadomość tego, że niektóre kremy nie zawierają odpowiednich substancji, które pozwoliłyby na skuteczną likwidacją skórki pomarańczowej. Na rynku kosmetycznym są bowiem dostępne produkty, których działanie skupia się głównie na objawach. A to eliminacja przyczyn powinna być priorytetem.

Jeśli chcesz mieć pewność, że kosmetyki antycellulitowe, które wybrałaś, są odpowiednie, sprawdzaj ich skład. Jeśli zawarte w nich substancje oddziałują na mikrokrążenie, stymulują proces lipolizy czy zwiększają szczelność naczyń krwionośnych, specyfiki będą dobrym wyborem.

Ale pamiętaj - kremy będą faktycznie dobrym sposobem na cellulit, jeśli będziesz je odpowiednio aplikować. Istotne znaczenie ma systematyczne wmasowywanie kosmetyków, zgodnie z zaleceniami producenta. Jeśli będziesz działać doraźnie, nawet najlepszy specyfik nie będzie ci w stanie pomóc.

Zaawansowane urządzenia laserowe

Laserowe usuwanie cellulitu to chyba jedna z najbardziej skutecznych i polecanych metod walki z defektem. Jeszcze do niedawna możliwość skorzystania z takiej kuracji wiązała się ze sporymi kosztami. Zabieg dostępny był wyłącznie w salonach kosmetycznych. Pojawienie się innowacyjnych technologii sprawiło, że laserowe usuwanie cellulitu możliwe jest także w domu.

Domowe urządzenie zostało skonstruowane w taki sposób, by dawało efekty porównywalne z efektami urządzeń dostępnych w gabinetach kosmetycznych. Domowy laser na cellulit działa poprzez stymulowanie metabolizmu komórek tłuszczowych, co prowadzi do przyspieszenia procesów spalania tłuszczu. Pobudzenie mikrokrążenia pozwala zaś na usunięcie z organizmu zbędnych produktów przemiany materii, eliminując grudki i nierówności.

Laser działa w połączeniu ze specjalnie dobranym zestawem kosmetyków. Dzięki temu wystarczy 10-minutowy seans każdego dnia, by redukcja cellulitu trwała jeszcze przez kilka godzin po zakończeniu kuracji.

Zaletą domowych laserów antycellulitowych jest nie tylko wysoka skuteczność, ale przede wszystkim przystępna cena. Koszt zabiegów laserowych przeprowadzanych w gabinecie zwraca się po 2-3 seansach całego ciała.

Profesjonalny lipomasaż w warunkach domowych

Innowacyjne urządzenia do domowego użytku jeszcze do niedawna były marzeniem wielu kobiet. Na szczęście dziś to jest już możliwe. A dowodem może być urządzenie do profesjonalnego lipomasażu. Dzięki zaawansowanej technologii tego rodzaju sprzęt skutecznie likwiduje cellulit w bardzo krótkim czasie.

Działanie urządzenia polega przede wszystkim na silnej stymulacji tkanki podskórnej, co pozwala uporać się z nieestetycznymi grudkami i nierównościami. Cały proces jest bezbolesny i bezinwazyjny, co stanowi dodatkową zaletę takiej kuracji.

Urządzenie do profesjonalnego lipomasażu w warunkach domowych pozwala zmniejszyć widoczność cellulitu już po 2. miesiącach kuracji. Jej kontynuowanie to gwarancja pozbycia się skórki pomarańczowej na zawsze!

Naturalne metody walki z cellulitem

Choć powyższe metody zostały uznane jako najlepsze sposoby na cellulit, nie można nie wspomnieć o walce prowadzonej naturalnie. Chodzi tutaj przede wszystkim o wszelkie domowe metody, które - zdaniem wielu kobiet - mają różną skuteczność.

Wśród metod domowych największą popularnością cieszy się peeling kawowy, który można wykorzystać także do zabiegu body-wrapping. Peeling te, ze względu na zawartość kofeiny, odpowiada za pobudzenie krążenia, a jednocześnie wspomaga proces spalania tkanki tłuszczowej. Wykonywany systematycznie, doskonale wygładza skórę.

Ważna dieta i ćwiczenia

By najlepsze sposoby na cellulit miały szansę wykazać się jeszcze większą skutecznością, dobrze jest wspomóc ich działanie. Jako że dość często skórka pomarańczowa pojawia się jako rezultat niewłaściwego sposobu odżywiania się oraz siedzącego trybu życia, warto zmienić dietę oraz wprowadzić nieco aktywności fizycznej. Pamiętaj, że najlepsze sposoby na cellulit to walka z defektem na kilku płaszczyznach jednocześnie. Nie ograniczaj się więc wyłącznie do jednej metody, ale działaj w wielu kierunkach.  

Licencja: Creative Commons
1 Ocena