Reklama Naszej firmy poprzez linki sponsorowane, to przyszłość wszystkich wyszukiwarek internetowych, a głównie google. Gdzie wchodzimy, szukając informacji które Nas interesują? Wiadomo, na Google. Wpisujemy frazę, która Nas interesuje i za chwile mamy mnóstwo wyników dotyczących naszych poszukiwań.

Data dodania: 2008-07-04

Wyświetleń: 2444

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Google to najczęściej odwiedzana przeglądarka internetowa zarówno w Polsce, jak i na całym świecie. Jeżeli Twoja firma wyświetla się w tej wyszukiwarce, i to jeszcze na wysokiej pozycji, oznacza to, że istnieje w świadomości wielu internautów, a więc może prężnie i skutecznie działać. Jeśli jeszcze Twojej firmy nie ma w googlach, nie masz na co czekać. Reklama w google to najskuteczniejszy sposób dotarcia do wielu tysięcy (milionów?) klientów na całym świecie. Jeśli nie interesuje Cię świat, to nic straconego – w Polsce też się o Tobie dowiedzą i dzięki temu zyskasz wielu nowych i zapewne cennych klientów.
Jak działamy? Wystarczy abyś się do nas zgłosił, a my już poinformujemy Cię o wszystkim. Musisz mieć stronę internetową (ewentualnie zajmiemy się również stworzeniem takiej strony dla Ciebie). My zamieszczamy linki sponsorowane, które wyświetlają się za każdym razem, gdy ktoś będzie wpisywał w wyszukiwarce coś co wiąże się z działalnością Twojej firmy. Musisz nam podać słowa kluczowe, które Twoim zdaniem będą najbardziej odpowiednie, i powiedzieć ile pieniędzy chcesz w reklamę w google zainwestować. A my już postaramy się, abyś był widoczny w Internecie – i to na wysokiej pozycji. Pieniądze, które zainwestujesz nie przepadną. Budżet kurczy się tylko w momencie, gdy ktoś klika w Twoje linki sponsorowane, a więc fizycznie odwiedza stronę Twojej firmy. Nie musisz się więc martwić, że zainwestujesz w reklamę google, pieniądze przepadną, a i tak Twojej strony nikt nie odwiedzi. Gwarantujemy, że pieniądze są pobierane tylko w momencie wejścia potencjalnych klientów na stronę. Nie zwlekaj więc, sprawdz szczegóły w internecie – reklama w google jest tym, czego potrzeba Twojej firmie.
Licencja: Creative Commons