„Czas na Herbatę” podpowiada jak skutecznie ugasić letnie pragnienie. Owocowe herbatki Tang i Delicious Tea podane z lodem to prawdziwa, orzeźwiająca rozkosz i owocowa uczta dla zmysłów.

Data dodania: 2008-06-12

Wyświetleń: 3014

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Gdy lato jest w pełni a słońce praży i z nieba leje się żar człowiek myśli tylko o słodkim lenistwie i orzeźwiającym napoju chłodzącym. Dla większości mężczyzn pod pojęciem chłodzącego napoju orzeźwiającego kryje się tylko jeden napój, którym oczywiście jest piwo. Dla młodzieży napoje orzeźwiające to przede wszystkim słodkie napoje gazowane. Kobiety wybierają zazwyczaj coś lżejszego i zdrowszego jak wody mineralne lub herbaty. Jest to bardzo słuszne, ponieważ żaden lepki, słodzony napój gazowany nie ugasi pragnienia tak skutecznie jak woda lub herbata, które na dodatek są nieporównywalnie zdrowsze. Herbata Tang „Czas na Herbatę” to doskonały sposób na letnią suszę. W jej skład wchodzą same owoce, które po przygotowaniu herbaty można zjeść łyżeczką. Na mocno owocowy smak herbaty Tang składają się cząsteczki malin, wiśni, truskawek, ananasa i papai. Tang jest wyjątkowa i świetnie nadaje się dla dzieci, bo nie zawiera żadnych sztucznych dodatków, tylko i wyłącznie same owoce. Letnie pragnienie ugasi także owocowa herbata Delicious Tea. W jej skład wchodzą jagody, żurawina, czarna porzeczka, skórka dzikiej róży hibiskus i owoc głogu tworząc mocno owocowy napar o głębokim czerwono-bordowym kolorze. Obie herbaty doskonale nadają się do podawania na zimno. Zmrożone nie tracą swojego owocowego aromatu, są smaczne i lekkie skutecznie gaszą pragnienie a dzięki naturalnym składnikom dodatkowym źródłem witamin. Herbatki Tang i Delicious Tea schłodzone i podawane z lodem to prawdziwie owocowe orzeźwienie - na letnie upały jak znalazł.• Herbata Tang -„Czas na Herbatę” to zdrowy sposób na letnią suszę. Składa się z samych owoców: malin, wiśni, truskawek, ananasa i papai, które po wypiciu można zjeść łyżeczką. Tang jest doskonała dla dzieci, bo nie zawiera żadnych sztucznych dodatków, tylko i wyłącznie same owoce. Schłodzona - na letnie upały jak znalazł.

Sieć „Czas na herbatę”
cena: ok. 12 PLN – 50 g

• Letnie pragnienie ugasi herbata Delicious Tea – „Czas na Herbatę”. W jej skład wchodzą jagody, żurawina, czarna porzeczka, skórka dzikiej róży hibiskus i owoc głogu tworząc mocno owocowy napar o głębokim czerwono-bordowym kolorze. Schłodzona i podawana z lodem to prawdziwie owocowe orzeźwienie.

Sieć „Czas na herbatę”
cena: ok. 11 PLN – 50 g
Licencja: Creative Commons
0 Ocena