Jednym z nowatorskich pomysłów jaki powstał pod koniec 1990 roku było wymyślenie tankini . Dziś w Polsce niewiele osób wie, co to właściwie jest tankini, ale jedno jest pewne, że jest to doskonały produkt plażowy dla kobiet puszystych

Data dodania: 2014-04-02

Wyświetleń: 2097

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Tankini dla kobiety puszystej

Czytając ten artykuł za chwilę każdy przekona się, dlaczego ten rodzaj stroju kąpielowego jest właśnie najlepszym rozwiązaniem dla kobiet w rozmiarze xxl. Tankini zostało wymyślone przez Anne Cole , znaną producentkę strojów kąpielowych z USA. To właśnie ta Pani zauważyła, iż tankini może być najlepszym kostiumem kąpielowym dla kobiet puszystych, które oczekują, że strój kąpielowy będzie z jednej strony wyszczuplać sylwetkę, a z drugiej strony będzie bardzo wygodny. Bo przecież mówiąc o modzie w dużych rozmiarach należy zawsze w domyśle mieć: efekt wyszczuplania i maksymalny komfort.

Panie, które jeszcze nie wiedzą, co to jest tankini, można w prosty i obrazowy sposób przedstawić, iż tankini, to kostium plażowy składający się z tuniki i fig, które po założeniu dają wygląd jakby nosiło się jednoczęściowy kostium. Całość wykonana jest z tych samych materiałów, które używane są do produkcji kostiumów kąpielowych, więc mamy zagwarantowaną elastyczność i brak absorpcji wody.

Zalety z noszenia tankini doceniane są w szczególności przez kobiety puszyste, bowiem dla nich tankini jest błogosławieństwem. Zanim wymyślono ten produkt tak naprawdę kobiety puszyste mogły wybierać między poszczególnymi jednoczęściowymi strojami kąpielowymi. Owszem część Pań mogło wybierać stroje dwuczęściowe, lecz wiedząc, że większość kobiet w dużych rozmiarach ma troszkę więcej ciała tam, gdzie jest brzuch, dlatego zakładanie strojów kąpielowych dwuczęściowych było w zasadzie porażką. Tymczasem tankini jest swoistą hybrydą między strojem dwuczęściowym, a strojem jednoczęściowym. Tunika doskonale zakrywa brzuch, co świadczy o tym, że możemy zapomnieć o problemie z nadwagą, natomiast osobne figi są bardzo wygodne, gdy zdejmujemy i zakładamy nasze tankini.

W Stanach Zjednoczonych, gdzie kobiet puszystych jest bardzo dużo oferta tankini jest bardzo szeroka. W Polsce niestety ta moda jeszcze nie dotarła, lecz należy mieć nadzieję, że ktoś dostrzeże, iż jest to produkt idealny dla kobiet puszystych. Tankini dla kobiet puszystych może nie tylko optyczni wyszczuplać, ale jest znacznie bardziej komfortowe niż dotychczas oferowane stroje jednoczęściowe. Co jest równie ważne tankini może również idealnie wesprzeć biust dzięki modelom z fiszbinami, dlatego wydaje się, że każda kobieta powinna mieć w szafie przynajmniej jedno tankini.

Licencja: Copyright - zastrzeżona