Duży, odstający brzuch nie tylko brzydko wygląda, ale jest także groźny dla zdrowia. Zalegający tłuszcz pod skórą owija się wokół serca i wątroby, zwiększając ryzyko wystąpienia zawału, cukrzycy lub niektórych nowotworów. Starając się uzyskać płaski brzuch poprawisz więc nie tylko swój wygląd, ale także i zdrowie.

Data dodania: 2012-12-29

Wyświetleń: 2307

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Aby uzyskać szczupłą sylwetkę wcale nie musicie głodzić się stosując przeróżne diety. Możecie to robić w bardziej mądry i skuteczny sposób. Zobaczcie więc jak mieć płaski brzuch:

Po pierwsze być aktywnym – musicie ćwiczyć regularnie. Nie tylko mięśnie brzucha, ale całe ciało. Im więcej będziecie mieli mięśni, tym więcej spalicie kalorii i zalegającego tłuszczu. Wasza sylwetka też będzie wyglądała dużo lepiej. Nie musicie rosnąć jak kulturyści, wystarczy tylko poprawić ogólną budowę ciała.

Po drugie jeść odpowiednio – włączcie do swojej codziennej diety takie produkty jak: chude mięso, ryby, warzywa, dobre tłuszcze (orzechy, awokado, migdały, oliwa z oliwek). Starajcie się unikać złych produktów, takich jak: cukier, sól, gazowane napoje, słodziki, białe pieczywo, biały ryż. Jeść regularnie, kilka małych posiłków dziennie. Dostarczać ciału tylko tyle kalorii ile jest w stanie spalić.

Po trzecie nie stresować się – duża dawka stresu powoduje wydzielanie kortyzolu, hormonu który jest odpowiedzialny za odkładanie się tłuszczu w naszym ciele. Jeśli więc się zestresujecie to wziąć kilka głębokich wdechów i postarać się zrelaksować.

Tak więc odstający brzuch to zasługa zalegającego na nim tłuszczu. Należy się więc go pozbyć i pilnować, żeby się nie odkładał. Jest wiele sposobów na to, aby pozbyć się tłuszczu z brzucha, warto więc je stosować aby zachować szczupłą sylwetkę.

Życzę powodzenia i szybkich efektów.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena