Krótko o tym jak można prosto i efektywnie dorobić na produktach i usługach które i tak musimy kupować.

Data dodania: 2008-02-10

Wyświetleń: 6665

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 2

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

2 Ocena

Licencja: Creative Commons

Czy ty też chcesz prosto zarobić kilkadziesiąt a nawet kilkaset złotych ?!

Myślę, że tak. Posłuchaj więc mojej historii.

Właśnie dostałem z mBanku pierwszy przelew za sprzedaż partnerską produktów mBanku. I szczerze mówiąc nie było trudno zarobić te pieniążki.

Kiedyś wspominałem na swoich stronach internetowych, że wystarczy pomyśleć i zarabiać na tym na co i tak wydamy pieniądze. Na przykład masz komórkę na kartę i regularnie doładowywujesz konto. Możesz zawsze otrzymywać z powrotem 4% wartości doładowania. Pomyśl i policz. Jeśli co miesiąc doładowywujesz konto komórki kwotą 25 zł daje nam to zwrot 1 zł. Niby niewiele, ale przez 12 miesięcy uzbiera się z tego 12 zł. Poza tym z reguły wydajemy więcej. A co jeśli będziesz doładowywać komórkę swoim rodzicom, babci, dzieciom, znajomym ? Kwota prowizji dla ciebie też będzie większa.

Możesz też zarobić znacznie więcej jeśli właśnie zmieniasz konto ROR, chcesz wziąść kredyt lub chcesz wyrobić sobie nową kartę kredytową. No albo Twoi znajomi lub rodzina chcą to zrobić.

Ja na przykład lubię używać kart kredytowych i często biorę je w promocji. mBank często wydaje karty kredytowe za darmo jeśli np. wykona się kilka transakcji w ciągu jakiegoś określonego czasu.

Wyrobiłem więc sobie taką kartę w trakcie promocji i dostałem 40 zł prowizji ! No i karta była za darmo, bo dokonałem wymaganej ilości transakcji !!!

A dzięki kartom "Radość Życia" można jeszcze dostać w sklepie kilka procent zniżki w wybranych sklepach.

Pomyśl ile zarobić można w ten sposób jeśli bierzesz np. kredyt samochodowy lub kredyt hipoteczny !!!

Dajmy na to bierzesz 30 tys. zł kredytu na samochód. Dostajesz zwrotu 180 zł przy obecnej prowizji 0,6%. W końcu i tak bierzesz ten kredyt, bo masz taką potrzebę. A część pieniążków wraca do Ciebie :-).

Jest to dobry sposób na zarabianie jeśli jesteśmy zdecydowani na korzystanie z produktów mBanku. Ale mój patent może działać także w innych programach partnerskich trzeba tylko wczytać się w regulaminy. Niestety w Złotych Myślach to nie działa www.zlotemysli.pl/ciekaweebooki/), ponieważ wg regulaminu nie wypłacają zniżki od własnych zakupów.

Jeśli więc podoba Ci się mój pomysł to zarejestruj się jako partner mBanku klikając na banner na stonie:
http://taniefinanse.googlepages.com/zarabianie

Życzę Ci powodzenia w zarabianiu.
Korneliusz
Licencja: Creative Commons
2 Ocena