Każde imię ma określone cechy charakteru, które nas wyróżniają i sprawiają, że każdy człowiek jest inny. Kamila jest osobą bardzo serdeczną oraz otwartą na świat, która lubi towarzystwo ludzi i nie znosi samotności. Nie potrafi długo gniewać się na kogoś i bardzo szybko przebacza.

Data dodania: 2012-08-30

Wyświetleń: 1880

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Kamila jest kobietą bardzo inteligentną, bystrą, która łatwo i chętnie uczy się nowych rzeczy i ppoznaje otaczający ją świat. W szczególności interesują ją nauki ścisłe, z któymi nie ma żadnego problemu. Dzięki swojej ambicji i wytrwałości przeważnie osiąga w życiu sukces zawodowy i ma dobrą posadę.

Kamila jest osobą rodzinną i ciepłą, przeważnie szybko zakłada własną rodzinę i posiada dzieci. Doskonale sprawdza się w roli matki, żony i gospodyni domowej. Potrafi świetnie łączyć karierę zawodową z życiem rodzinnym i stara się zawsze mieć czas dla swoich bliskich. W miłości jest wierna i stała, jeśli już kogoś pokocha, to na całe życie. Dla ukochanego mężczyzny jest w stanie poświęcić się bez reszty.

Kamila uwielbia przyrodę, głównie kwiaty, które chętnie posiada i pielęgnuje. Najlepiej relaksuje się na łonie natury, lubi spędzać czas w swoim ogrodzie lub na spacerze w parku, tam gdzie panuje cisza i spokój. Kamila nie znosi hałasu i zgiełku miasta. Najlepiej czuje się z dala od centrum, gdzieś blisko swojej ukochanej przyrody.

Kamila to kobieta piękna i pełna uroku, która przez swój szczery uśmiech przyciąga do siebie ludzi. Jest to osoba, której nie da się nie lubić. Uwielbiają ją szczególnie dzieci, dla których ma wiele serca i cierpliwości. Dobrze sprawdza się więc w zawodach takich jak nauczycielka, opiekunka, pielęgniarka czy psycholog. Nie lubi kłótni i krzyku, zawsze wszystkie problemy załatwia dyplomatycznie.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena