Inwestując określoną kwotę możesz zarobić do 2% dziennie w dni robocze i 1,5% w wekendy, co daje prawie 60% miesięcznie. System opatentowany przez jedną z firm w USA. 

Data dodania: 2012-07-16

Wyświetleń: 1663

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Miliony ludzi na całym świecie zadają sobie pytanie, czy naprawdę można zarabiać pieniądze wykorzystując narzędzie jakim jest internet. Odpowiedź brzmi TAK. Jedna z amerykańskich firm opatentowała system w którym można osiągnąć zysk w wysokości 2% dziennie w dni robocze i 1,5% w weekendy, co daje prawie 60% miesięcznie. System nie należy do rozwiązania MLM, nie ma struktury piramidowej. Największą zaletą jest fakt, iż system przewiduje jego ciągłość w działaniu. Inne systemy tego typu "zwijają interes" gdy brakuje pieniędzy na wypłaty.

Zasada działania jest bardzo prosta. Z chwilą rejestracji się do systemu twoje konto zostanie automatycznie zasilone kwotą 10$ w formie zaliczki na start, która zostanie nam potrącona po 45 dniach. Oczywiście 10$, które otrzymujemy na starcie nie pozwoli nam na zbicie fortuny. Środki, które chcemy zainwestować wpłacamy przez wybrany przez nas system umożliwiający szybkie przelewy i płatności w Internecie. Pamiętajmy jednak aby rozsądnie zaplanować kwotę, którą zamierza się zainwestować (stanowczo nie polecam brania kredytów). Za zakupione przez nas tzw. pozycje dokonujemy faktycznie zakupu reklamy lub pakietu reklam w internecie. Program daje możliwość ciągłego reinwestowania zarobionych kwot abyśmy mogli zarabiać więcej. Jeżeli zarobionych pieniędzy nie chcemy przeznaczyć na reinwestycję, możemy je oczywiście wypłacić. Jest to nowy nowatorski system w którym nie potrzebujesz nikogo rekomendować bądź niczego sprzedawać, zarabiamy na własnych inwestycjach. 

Każy z nas musi sobie odpowiedzieć na pytanie: Skorzystać z życiowej szansy i zacząć zarabiać on-line?

Licencja: Creative Commons
0 Ocena