Kardzieże to prawdziwa plaga dla każdego właściciela obiektu handlowego. Zakup bramek antykradzieżowych skutecznie leiminuje ten problem. Warto zastanwoić się nad połączeniem ich z innymi urządzeniami, takimi jak liczniki klientów.

Data dodania: 2012-06-26

Wyświetleń: 2427

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Każda kradzież to strata, którą trudno jest w jakikolwiek sposób pokryć. Niestety wiele osób ma problem ze zrozumieniem, że te straty dotyczą nie tylko właściciela, ale również pracowników danego punktu handlowego. Z tego powodu wielu z nich czynnie angażuje się w zapobieganie kradzieżom. Niestety ich głównym zadaniem jest obsługa klienta, dlatego właściciele sklepów szukają rozwiązań, które pomogą i odciążą pracowników, Najpopularniejsze są bramki antykradzieżowe, które są naprawdę dużą pomocą dla sprzedawców. Można je zamontować w wersji jedno- lub dwuantenowej. Ponadto podczas zakupu można wybrać nawet design najbardziej odpowiedni do obiektu handlowego, którym dysponujemy.

Badania potwierdzają, że zainstalowanie bramki antykradzieżowej praktycznie eliminuje zjawisko kradzieży w danej placówce handlowej. Udaremnianie kradzieży to jedno z zadań takiej bramki. Okazuje się jednak, że bramki antykradzieżowe pełnią jeszcze kilka innych istotnych funkcji. Do czego wykorzystywane są bramki antykradzieżowe? Otóż okazuje się, że spadek liczby kradzieży to nie jedyne ich zadanie. W większości punktów handlowych, do bramki dokłada się urządzenie zwane licznikiem klientów. Za jego pomocą można sprawdzić liczbę klientów, która odwiedza dany sklep. Ponadto jest to idealny sposób do sprawdzenie efektywności sprzedaży. Naturalnie bramki mogą również stanowić swoisty sposób na usystematyzowanie ruchu klientów.

Bramki antykradzieżowe połączone ze zwykłą bramką sklepową świetnie sprawdzają się w marketach. Dużą powierzchnia to pokusa dla wielu złodziei, dlatego system antykradzieżowy oparty na wspomnianych bramkach jest najlepszym sposobem na wyeliminowanie kradzieży, a tym samym zniwelowanie strat sklepu. Bardzo ważna jest niezawodność bramek. Przy ich zakupie warto dopytać o ich serwis. Musi być bezproblemowy, gdyż niesprawna bramka nie będzie dobrze spełniała swojej funkcji.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena