W obecnych czasach znalezienie legalnych gier w pełnych wersjach, a do tego w dobrej jakości, nie zawsze stanowi łatwe wyzwanie. Coraz więcej stron oferuje gry, jednakże są one dostępne niekoniecznie za darmo, jak i nie wiadomo do końca, na jakich licencjach się one znajdują.

Data dodania: 2012-05-30

Wyświetleń: 2167

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Internet rozwija się w ostatnich latach w ogromnym tempie, szczególnie biorąc pod uwagę nie tylko zastosowania biznesowe, lecz także czysto rozrywkowe. Gry komputerowe stanowią od dawna dużą część świata rozrywki, jeśli chodzi o świat komputerów i praktycznie każda osoba posiadająca komputer wcześniej czy później zetknęła się z grami.

Aczkolwiek nie są one zawsze tanie i nie każdego stać na wydawanie pieniędzy w związku z płatnymi grami PC. Na szczęście pojawiają się serwisy posiadające w swojej ofercie darmowe gry do pobrania w darmowych licencjach oprogramowania, takich jak chociażby freeware, shareware, czy też GNU/GPL. Są one nie tylko w dobrej jakości i mogą ze spokojem równać się komercyjnym produkcjom, ale także praktycznie niczym im często nie ustępują, zarówno pod względem grywalności, jak i biorąc pod uwagę grafikę czy oprawę dźwiękową.

Pełne gierki do ściągnięcia, które będziecie mogli znaleźć w tego typu serwisach internetowych, są spośród wszelkich, możliwych gatunków, takich jak chociażby gry akcji, strzelaniny FPS, MMORPG, RPG, wyścigi, sportowe, bijatyki, logiczne czy też przygodowe.

Wielu z Was pewnie może zastanawiać się teraz, czy takich serwisów jest wiele – otóż nie tak dużo, na szczęście jednak można je znaleźć – jedynie wystarczy dobrze poszukać takowych w wyszukiwarce, a gwarantuję Wam, iż znajdziecie niejeden taki serwis internetowy.

Podsumowując: w obecnych czasach Internet jest dobrym źródłem nie tylko informacji, ale także rozrywki, a przy odrobinie chęci i wysiłku bez problemu możemy znaleźć dobre strony internetowe, w których znajdziemy pełne wersje gier do ściągnięcia znajdujące się na legalnych licencjach oprogramowania.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena