Nagrodę "Produkt Roku" rozdawaną w czasie trwania Targów SatKrak w kategorii NAJEPSZE AKCESORIA otrzymała firma Dipol za rodzinę kabli Triset.

Data dodania: 2007-10-24

Wyświetleń: 3896

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

W dniach 18-20 października odbyły się Krakowie Targi SatKrak. Udział w nich wzięły 32 firmy. Targi, adresowane głównie do specjalistów z zakresu użytkowej techniki satelitarnej, zgromadziły wszystkie liczące się polskie firmy z tej branży, stając się panoramą ich możliwości i pozycji rynkowej. W pierwszym dniu Targów miała miejsce uroczystość rozdania statuetek "Produkt Roku", która odbyła się po godzinie 19:00 w pubie STAJNIA na krakowskim Kazimierzu.
Image174_
Przedstawiciel firmy DIPOL odbiera nagrodę "Produkt Roku" przyznaną na Targach SatKrak dla rodziny kabli TRISET

W tym roku nagrody przyznawano w trzynastu kategoriach. W kategorii- NAJLEPSZE AKCESORIA główną nagrodę otrzymała firma Dipol za rodzinę kabli Triset.
Nagroda-SAT-KRAK-2007_
Statuetka "Produkt Roku" w kategorii NAJLEPSZE AKCESORIA.

Szczególnie polecanym kablem do instalacji domowych jest przewód TRISET-113 E1015. Jest to kabel do rozprowadzania sygnałów telewizji naziemnej i satelitarnej. Ma największą, na polskim rynku, skuteczność ekranowania w grupie kabli abonenckich. Dzięki temu zakłócenia zewnętrzne nie wpływają na jakość sygnału. Kabel ma również bardzo niskie tłumienie. Firma Dipol posiada w swojej ofercie kable Triset 113 PVC, PE i HF oraz Triset 11 PE i HF.
triset_rodzina_

Więcej na temat Targów SatKrak na stronie: http://www.dipol.com.pl/informator_tv-sat_cctv_wlan_nr_36-2007_inf_dipo.htm
Licencja: Creative Commons
0 Ocena