0 głosów

Państwo Młodzi w dniu swojego ślubu powinni pasować do siebie pod względem ubioru. Dopasowanie duchowe oraz charakterologiczne jest oczywiste, ale ta kwestia wychodzi w czasie ich związku.

Kiedy młodzi ludzie zdecydują się wstąpić w związek małżeński są pewni, że będą potrafić stworzyć udany związek i rodzinę. Są przekonani, że mogą polegać na sobie wzajemnie, ufają sobie i chcą być ze sobą. Zatem, pozostaje im rozpoczęcie przygotowań do ślubu i przyjęcia weselnego. W ferworze wszelkich załatwień, nie powinni zapominać, że w tym szczególnym dniu powinni także pasować do siebie pod względem wyglądu.

Sposobów na dopasowanie stroju Młodych do siebie jest kilka. Ogólna zasada jest taka, że to jednak strój Pana Młodego powinien pasować do stroju Panny Młodej. Jeśli chcemy pasować do siebie wręcz idealnie, powinniśmy zwrócić uwagę na wszelkie szczegóły w ubiorze Panny Młodej. Jeśli suknia Młodej jest biała, to koszula Młodego też powinna być biała. Jeśli suknia jest kremowa, lub w jakimś innym ciepłym odcieniu, koszula powinna być w tym samym kolorze. Bezwzględnie należy zwrócić uwagę na wszelkie kolorowe dodatki do sukni. Pan Młody powinien założyć krawat w kolorze dodatków. Trzeba też wziąć pod uwagę fason sukni i dobrać do niej odpowiedni garnitur. W przypadku, gdy Panna Młoda na wesele założy suknię o królewskim przepychu, przyszły małżonek również powinien mieć na sobie jakiś wyszukany garnitur.

Jest to przykład idealnego dopasowania, natomiast można też dopasować stroje przyszłych małżonków w nieco mniejszym zakresie. W tym wariancie założenie jest takie, żeby pokazać, iż są parą, aczkolwiek bez zbytniej przesady. Pan Młody w tym wypadku powinien zadbać, by koszula na wesele była w tonacji takiej jak suknia przyszłej żony, natomiast nie musi być dokładnie w tym samym kolorze. Kolor krawata nie musi być dostosowany do dodatków w sukni, ale koniecznie musi pasować do garnituru. Natomiast koniecznie powinien mieć w butonierce takie same kwiaty jak Pani Młoda w bukiecie. W tym przypadku widać, że Państwo Młodzi tworzą jedną całość, ale bez zbytniej przesady.

Można też zastanowić się nad bardzo klasycznym strojem Pana Młodego, czyli ciemny garnitur, biała koszula, eleganckie czarne buty do tego krawat lub mucha. Strój ten będzie z pewnością pasował do każdego rodzaju sukni Panny Młodej. Również w tym wypadku Pan Młody powinien wpiąć do butonierki kwiat, który jest w bukiecie narzeczonej. Niezależnie, który wariant wybiorą przeszli małżonkowie z pewnością będą prezentować się zjawiskowo.

Licencja: Creative Commons