artykularnia_import

Data dodania: 2007-09-10

Wyświetleń: 3277

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Interia TV to telewizja internetowatelewizja internetowa grana na żywo. Pomysł INTERIA.PL to połączenie przekazu wideo z narzędziami komunikacji internetowej portalu takimi jak czat oraz forum dyskusyjne.

Głównym założeniem emitowanych programów będzie interakcja z użytkownikami i widzami przy użyciu narzędzi komunikacyjnych. Ramówkę stanowią dwie godziny programów autorskich oraz teledyski.

Elementem wyróżniającym Interia TV mają być programy na żywo, prezentowane od wtorku do soboty, w godzinach 20.00 - 22.00 ze studia TV zbudowanego w siedzibie INTERIA.PL. Wieczorne pasmo nadawane na żywo, zostało podzielone na dwie części: od 20 do 21 internauci mogą oglądać informacyjno - lifestylowy program NetShow! a od 21 do 22 oparty na czacie z użytkownikami program Combat.

Uruchomienie Interia TV będzie przebiegać w dwóch etapach. Obecnie startuje etap pierwszy - pilotażowy. Drugi zaplanowano na jesień br. Według informacji prasowej INTERIA.PL, w drugim etapie ramówka ma być wzbogacona o nowe pozycje programowe.
Licencja: Creative Commons
0 Ocena