Nie możesz zdecydować się jaką osłonę okienną wybrać, wahasz się między sprawdzonymi zasłonami, a nowoczesnymi roletami? Szukasz rozwiązania skrojonego idealnie na Twoje okno? Zasłony rzymskie (rolety rzymskie) z pewnością Cię zainteresują.

Data dodania: 2011-05-27

Wyświetleń: 7202

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Rolety rzymskie to niezwykle efektowne rozwiązanie, duży wybór materiałów, wzorów i faktur sprawia, że można je dostosować do każdego wnętrza.

 

Jednak jest to osłona z przeznaczeniem bardziej dla domu niż biura.

 

Zasłony rzymskie to nie tylko rozwiązanie na wkradające się promienie słoneczne ale również świetny element dekoracyjny.

 

Transparentne, gładkie, wzorzyste, nowoczesne motywy, zaciemniające po zasłony z doszytymi koronkami, rolety rzymskie to bogactwo możliwości, które zachwyci każdego.
 

Montaż rolety rzymskiej możliwy jest na dwa sposoby, pierwszy to montowanie do ściany, sufitu lub za pomocą uchwytów, drugi sposób to umiejscowienie zasłon na tradycyjnym karniszu. Przyznam szczerze, że montaż do ściany obejrzany na jednym z dostępnych filmik

Materiał użyty do produkcji rolet, zależy od efektu jaki chcemy uzyskać, jeśli zależy nam na romantycznym efekcie wybierzmy woale i wszelkie falbany, jeśli natomiast boimy się rolet, i jesteśmy przywiązani do tradycyjnych firanek i zasłon wybierz rolety rzymskie Duo, dwie warstwy tkanin i dwa systemy regulacji pozwala na zaaranżowanie podobnego look jak w przypadku tradycyjnym.

Rolety są bardzo łatwe w czyszczeniu, ze zdjętego materiału wpierw wyciągamy wszystkie elementy takie jak patyczki z kanalików, następnie pierzemy w temp. 3O st. C, po czym pozostaje nam wyprasowanie rolety i ponowne założenie na okno.

 

 

Rolety rzymskie jak widzisz to rozwiązanie dla osób ceniących z jednej strony tradycyjny sposób osłaniania okna a z drugiej ciekawych nowości, firmy oferujące zasłony rzymskie projektują je z każdego materiału, jeśli posiadasz materiał, który uważasz że będzie idealnie pasował do wnętrza Twojego domu, dostarcz go wybranej firmie a ona już zamie się produkcją rolety.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena