Teraz można grać w pokera na żywo nawet na ipadach i iphonach oraz innych urządzeniach mobilnych z dostępem do internetu, ale czy to pomaga w wygrywaniu w pokera i kto tak naprawdę z tego korzysta?

Data dodania: 2011-03-20

Wyświetleń: 1834

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

dwa asy all inCzy pamiętasz IRCa? Jeśli grałeś w pokera przez internet we wczesnych latach 90 to na pewno tak. W końcówce lat 90 siątych textowa forma pokera została zastąpiona przez graficzną odmianę pokera na prawdziwe pieniądze. Tym razem pionierem był Planet Poker, który wystartował w 1998 roku. W 12 lat później poker w internecie zmianił świat. Teraz miliony ludzi idą 'all in' z AA każdego dnia i wielu ludzi z dnia na dzień stało się milionerami. Technologia pozwala nam na grę na naszym domowym PC i laptopach. 

Teraz można grać w pokera na żywo nawet na ipadach i iphonach oraz innych urządzeniach mobilnych z dostępem do internetu, ale czy to pomaga w wygrywaniu w pokera i kto tak naprawdę z tego korzysta?

Pamiętaj, mimo, że wiele firm daje darmowe bonusy nie myśl, że robią to bezinteresownie. Wiedzą, że  większość graczy przez długi okres czasu więcej przegrywa niż wygrywa w pokera. Nie bądź jednym z nich. Skorzystaj z bonusa pokerowego, ale z głową. Przeczytaj jakieś książki o pokerze, skończ jakąś szkółkę pokerową online. Oczywiście najbardziej popularną odmianą pokera i przysparzająca najwięcej zabawy oraz emocji jest odmiana Texas Holdem. Polega ona na tym, że podbijane stawki m

ogą być dowolnie ustalane. Sprawia to, że często można wygrywać rozgrywki grając nawet samymi pokerowymi chipsami, czyli blefowaniem i przechwycaniem 'blind' (obowiązkowa stawka za wejście do gry dla 2 graczy ze stolika).


Czy można zarobić na pokerze? Na pewno, tylko nie jest to takie łatwe. Wiele ludzi chce zarobić łatwo pieniądze, ale tak się nie da bez nauki i praktyki. Grę w pokera należy potraktować bardzo poważnie jeśli chce się zarabiać grając w pokera Texas Holdem. Butelka wody, skupienie, obserwacja przeciwników, wiedza i trochę szczęścia potrzebne jest, aby więcej zarabiać niż tracić. To właśnie odróżnia dobrych graczy pokerowych od słabych, którzy tracą pieniądze.  

poker chipsUrządzenia mobilne jak iphone i ipad tak naprawdę popularyzują pokera jeszcze bardziej, sprawiając, że każdy może grać w pokera i wszędzie, autobusie, na przystanku, czy nawet w pracy. I na to właśnie czekają wytrawni gracze, tzw 'sharks', którzy tylko czekają na nie skoncentrowanych i niedouczonych graczy chcących emocji. Upewnij się, że nie należysz do tej drugiej kategorii, jeśli nie chcesz stracić swoich pieniędzy. Jeśli zamierzasz używać ipada lub iphona do gry w pokera online w podróży lub poczekalni, lepiej graj za małe stawki dla zabawy i nie spodziewaj się, że uda Ci się wygrać poważny turniej pokerowy online.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena