Ludzie coraz częściej pragną jakiejś odmiany w swoim życiu seksualnym. Klasyczna pozycja wydaje im się już nudna, a sypialnia kojarzy się tylko z nudą... Także pragną zaszaleć z ciekawym, nowym stylem - chcą zmienić coś w sobie, poszukują nowych ścieżek życiowych.

Data dodania: 2010-12-28

Wyświetleń: 4551

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 2

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

2 Ocena

Licencja: Creative Commons

Świetnym pomysłem na taką odmianę jest styl fetish oraz seksualne klimaty bdsm. Ale o co chodzi?

Mówiąc najprościej styl fetish charakteryzuje się noszeniem bielizny i odzieży w powszechnej opinii uchodzących za zbyt odważne, wyzywające, a jednocześnie działających na płeć przeciwną w sposób niezwykle podniecający. To takie swoiste przekraczanie granic, pokazywanie, że latex też może być seksowny, a skóra na nagim ciele wygląda niezwykle pociągająco. 

Styl ten jest lubiany szczególnie przez osoby powiązane z jakąś mroczną subkulturą - nic w tym dziwnego, ponieważ niektóre ubrania w stylu fetish łączą ze sobą elegancję mroku i seksualne aspekty.

Fetysz można też rozpatrywać pod kątem zaburzeń seksualnych, jednak nie jest to związane z ciekawym stylem, a z potrzebą zaspokajania się przy pomocy jednej konkretnej rzeczy, która staje się fetyszem. W dzisiejszych czasach jednak ta definicja zanikła i określenie fetish w tym kontekście rozpatrywane jest jedynie przez seksuologów.

Kolejnym interesującym nas zagadnieniem jest bdsm. Tego typu zachowania seksualne związane są z potrzebą dominacji i chęcią pokazania partnerowi bądź partnerce 'kto tu rządzi'. Delikatne bicie, wiązanie, ekstremalne zachowania w dziwnych miejscach, dominacja i masochizm - to wszystko charakteryzuje bdsm. Ludziom często wydaje się, że to nie dla nich - przecież te wszystkie określenia brzmią strasznie! Prawda jest jednak taka, że bdsm to przemoc kontrolowana - partnerzy nigdy nie robią czegoś, co by nie było zgodne z ich zasadami, jedynie porzucają sztuczne granice narzucone przez 'bardziej poprawną część społeczeństwa' w imię wyzwolenia seksualnego i prawdziwej rozkoszy.

Zainteresuj się stylem fetish i zabawą w klimatach bdsm. To może przynieść ci prawdziwą rozkosz i dać nowe spojrzenie na życie - czego więc chcieć więcej?

Licencja: Creative Commons
2 Ocena