0 głosów

Wiele pań tworzy i sprzedaje własną biżuterię handmade w obecnych czasach. Jest to ich hobby, pomaga im rozwijać swoje zainteresowania, jak również przynosi trochę gotówki!

 

Biżuteria handmade to fantastyczne hobby, niesamowicie pomaga rozwinąć Twoje zainteresowania i uczy Cię w pewnej mierze przedsiębiorczości, jeśli zdecydujesz się na sprzedaż masową. Ręcznie robiona biżuteria aktualnie jest bardzo rozchwytywana na rynku detalicznym. Dlaczego? Przecież kobiety kochają biżuterię! Mam kilka wskazówek, które pomogą Ci w podjęciu decyzji, gdzie chciałabyś sprzedawać swoje przedmioty i za jaką cenę.

Znalezienie miejsca do sprzedaży biżuterii może być trudne, zwłaszcza jeśli nie jesteś doświadczona w tej branży. Istnieje wiele sposobów, aby rozpocząć sprzedaż unikatowych wzorów. Niektóre dziewczyny uznały,  że będą sprzedawać online, inne - na lokalnym rynku , a jeszcze inne, że będą współpracowały z galeriami handlowymi. Wszystkie te obszary są zazwyczaj przesycone potencjalnymi klientami, którzy szukają tego typu produktów i są w stanie sporo za to zapłacić!

Obserwuj aktualnie pojawiające się elementy biżuterii. Pamiętaj, jakie materiały można zastosować do każdego projektu. Panie, które często kupują taką biżuterię znają nazwę, rodzaj koralików lub kamienie w niej wykorzystane. Zwracają uwagę na te szczegóły na etykietkach tej biżuterii – niewątpliwie pomoże Ci to zwiększyć sprzedaż.

Wycenienie tej biżuterii może być trudne, ale opisałam to już w innym artykule? Kliknij tutaj.

Jeśli zdecydowałaś się na sprzedaż na stoisku musisz zaopatrzyć się w jakieś stojaczki na biżuterię. Niektóre rzeczy znajdziesz tutaj: www.lotar.pl. Dobrze jest zaoferować swoim klientom bardzo ładne pudełko lub opakowanie przy zakupie Twojej biżuterii. Przyniesie Ci to reklamę i być może ten klient powtórzy kiedyś zakup u Ciebie!

Mam nadzieję, że tych kilka porad pomoże Ci zwiększyć zyski z biżuterii handmade Twojego autorstwa.

 

Licencja: Creative Commons