8 groszy na komórki? Proszę bardzo! Przyznam szczerze, że Betamax nie przestanie mnie zadziwiać. Dzwonię dużo to fakt. Ostatnio sporo za granicę. Dlatego szukałem alternatywy. I znalazłam. Płacąc 10 euro raz na 120 dni dostaję 300 minut za FREE do sporej puli państw m.in. Anglii, Niemiec, USA... ...

Data dodania: 2007-08-22

Wyświetleń: 7253

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

8 groszy na komórki? Proszę bardzo!

Technologia VoIP, czyli rozmów przez Internet, rozwija się bardzo dynamicznie. Umożliwia klientom rozmowy międzynarodowe za niewielkie pieniądze, a nawet za darmo. Bardzo często możemy dzwonić zupełnie za FREE np. na telefony stacjonarne i komórki w USA, Kanadzie czy Chinach.

Przyznam szczerze, że Betamax nie przestanie mnie zadziwiać. Dzwonię dużo to fakt. Ostatnio sporo za granicę. Dlatego szukałem alternatywy. I znalazłam. Płacąc 10 euro raz na 120 dni dostaję 300 minut za FREE do sporej puli państw m.in. Anglii, Niemiec, USA... W większości darmówki dotyczą tylko połączeń na telefony stacjonarne ale i tak warto.

Mniejsza z gadaniną. Kilka dni temu Betamax ponownie zadziwił. Obniżył ceny połączeń na komórki w Polsce do 2 eurocentów! Stacjonarki oczywiście za darmo, a SMS po 1 eurocent.

Wchodzisz w to? Ja tak.

Działa to bardzo prosto. Przynajmniej jeśli chodzi o ofertę z połączeniami na komórki po 2 eurocenty. Doładowujemy konto na 10 euro, a dzwonimy inicjując połączenie przez stronę www.nonoh.net Wpłata aktywuje nam darmowe rozmowy - 300 minut tygodniowo przez 120 dni.

Inicjacja połączeń tylko przez www to pewne ograniczenie jak na ofertę Betamax. W przypadku innych ofert (zwanych "klonami") można dzwonić również poprzez komunikator oraz telefon internetowy z protokołem SIP.

Zainteresowanych pozostałymi klonami odsyłam na stronę http://backsla.sh/betamax Jest tam świetne zestawienie klonów Betamaxa, wraz z podanymi cenami dla konkretnych kierunków.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena