Brak celu w życiu poważnie wpływa na postrzeganie świata. Nie czerpiąc z niego korzyści i nie stawiając przed sobą nowych wyzwań nie rozwijasz się i nie jesteś atrakcyjny dla kobiety.                     

Data dodania: 2010-05-13

Wyświetleń: 2231

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 4

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

4 Ocena

Licencja: Creative Commons

Brak ambicji i zainteresowań

Brak celu w życiu poważnie wpływa na postrzeganie świata. Nie czerpiąc z niego korzyści i nie stawiając przed sobą nowych wyzwań nie rozwijasz się i nie jesteś atrakcyjny dla kobiety. Zacznij coś trenować, odkryj pasje i nowe zainteresowania, to jest klucz do sukcesu i zdobycia kobiety. Nigdy pod żadnym pozorem nie mów kobiecie, że niczym się nie zajmujesz lub, że uważasz swoje życie za nieudane- mówiąc tak ona w to wierzy i automatycznie możesz iść do domu- dzisiaj dziewczyny nie znajdziesz.

Co na to Kasia:

 

Dobra rada, jeśli nie masz żadnych zainteresowań i uważasz swoje życia za nieudane to błagam Cie nie mów mi o tym. Każdy musi mieć jakieś pasję, hobby, bez tego życie jest nudne.

 

Silny charakter

Kobiety szukają u mężczyzny oparcia i męskości. Mężczyzna musi wiedzieć co i kiedy robić, jak ujarzmić kobietę co da jej poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Jeżeli nie masz silnego charakteru, te ładniejsze dziewczyny zostawią Cię dla osoby, która umie postawić na swoim i zaradzić sobie w wielu sytuacjach. W silnym charakterze chodzi o to, abyś wiedział jaki jest Twój cel i rola w życiu, abyś umiał o siebie zadbać i nie rozdrabniał się za bardzo w rzeczach , które do nikąd nie prowadzą. Kształtuj obraz faceta pewnego siebie, który wie co chce od życia i jest nagrodą dla kobiety. W wypadku gdy kobieta poczuje pewność będzie szczęśliwa i bezgranicznie Ci zaufa. Poniżej kilka punktów które pomogą Ci zrozumieć o co charakteryzuje mężczyznę o silnym charterze:

·         Zawsze ma wszystko zaplanowane.

·         Nigdy nie działa bezcelowo.

·         Wszystko co robi jest starannie przemyślane przez co sprawia wrażenie obeznanego w każdej sytuacji i jest osobą lubianą przez innych.

·         Nie daje się ujarzmić kobiecie mimo jej usilnych starań- ma swoje zdanie i jego się trzyma.

·         Sprawia wrażenie. że zna każdą odpowiedź i nic go nie zaskoczy.

·         Jest pogodzony ze swoimi wadami i zaletami przez co trudno jego go zagiąć przez innych – czują jego siłę.

·         Umie postawić na swoim, ale też jest asertywny i pozytywnie nastawiony do wszystkich.

·         Nie wszczyna niepotrzebnych awantur i kontroluje emocje.

Te cechy pokrótce przedstawiają faceta, którego szuka każda dziewczyna nawet jeśli o tym nie mówi na głos.

Co a to Anita:

 

Mężczyzna z silnym charakterem zawsze będzie interesował kobiety, bo przecież tak naprawdę szukamy w życiu bezpieczeństwa, a przy pewnym siebie i silmy mężczyźnie na pewno bezpieczne będziemy. Oczywiście w granicach rozsądku nie chodzi o to żebyś był despotą i mnie tłamsił tylko, żebym wiedziała, że masz autorytet i zawsze mogę na ciebie liczyć. Z tych punktów myślę, że najważniejsze jest kontrolowanie emocji i nie wszczynanie awantur- dokładne przeciwieństwo kobiet, a jak wiemy przeciwieństwa się przyciągają.

Licencja: Creative Commons
4 Ocena