ESKA TV - pokaże co działo się za kulisami gali Eska Music Awards 2010. Już niedługo widzowie tej popularnej stacji muzycznej, dostępnej na platformie n i w sieciach kablowych, zobaczą ekskluzywne wywiady z artystami nagrodzonymi w tym roku oraz przyjrzą się temu co działo się za kulisami gali.

Data dodania: 2010-04-30

Wyświetleń: 2172

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 2

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

2 Ocena

Licencja: Creative Commons

Ulubieni artyści słuchaczy Radia Eska oraz widzów muzycznej telewizji ESKA TV tryumfowali podczas tegorocznej gali. Statuetki Eska Music Awards 2010 odebrali: Agnieszka Chylińska (wokalistka roku) oraz Andrzej Piaseczny (wokalista roku). Zespołem roku została grupa Afromental. Najlepszą debiutantką okazała się Marina, a utwór Cicho, który wyśpiewała  Ewa Farna, okrzyknięto hitem roku. Najlepszym teledyskiem uznano klip do utworu „Rany" śpiewanego przez Dodę.

Na koncercie nie zabrakło także zagranicznych gwiazd, którym nagrody przyznała kapituła Eska Music Award. I tak, w kategorii zespół roku świat została nagrodzona grupa One Republic, artystką roku świat okazała się Inna, a najlepszy debiut świat to Ke$ha. Hitem roku świat okazał się przebój Oceany „Cry, cry", natomiast płytą roku świat okrzyknięto „The Bridge" Melani Fiony. Słowem, na koncercie pojawili się sami artyści znani z anteny ESKA TV.

„Patrząc na decyzje widzów od razu widać, jak ważna jest promocja muzyki w stacji telewizyjnej, to właśnie artyści, którzy najczęściej pojawiają się na antenie ESKA TV zgarnęli najważniejsze nagrody"  - podkreśla Igor Nurczyński, dyrektor artystyczny Eska Music Awards, a równocześnie dyrektor programowy i szef projektu ESKA TV i dodaje, że teraz dla wszystkich ciekawych tego co działo się za kulisami, na antenie ESKA TV nie zabraknie reportaży zza kulis, ekskluzywnych wywiadów i sekretów związanych z tegoroczną edycją Eska Music Ewards.

Licencja: Creative Commons
2 Ocena